home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Service Bioscoop ZIEN

Keizersgracht 19, 5611 GC Eindhoven +31-40-2974747 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 Alles voor elkaar
11:00 Weg van Jou
11:00 Kingsman: The Golden Circle
11:00 Dikkertje Dap
12:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:45 Dikkertje Dap
 
13:00 Bella Donna's
13:15 Weg van Jou
13:45 Home Again
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:30 Alles voor elkaar
15:00 Weg van Jou
15:30 Dikkertje Dap
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:30 Misfit
17:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
17:30 Bella Donna's
18:15 Misfit
18:30 Weg van Jou
 
18:45 Home Again
19:15 Bella Donna's
19:30 Alles voor elkaar
20:30 Sneak Preview
20:45 Weg van Jou
21:00 Home Again
21:15 It
21:30 American Assassin
top woensdag 25-10-2017
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 Home Again
11:00 Alles voor elkaar
11:00 Kingsman: The Golden Circle
11:00 Dikkertje Dap
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 Dikkertje Dap
13:30 De Kleine Vampier (NL)
13:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:30 Misfit
15:00 Dikkertje Dap
15:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
16:00 My Little Pony: De Film (NL)
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
17:30 Bella Donna's
18:15 Misfit
18:30 Weg van Jou
18:45 Home Again
19:15 Bella Donna's
19:30 Alles voor elkaar
20:30 Home Again
20:45 Weg van Jou
21:00 It
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 American Assassin
top donderdag 26-10-2017
11:00 Home Again
11:00 Thor: Ragnarök 3D
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:00 Weg van Jou
11:00 Kingsman: The Golden Circle
13:00 Dikkertje Dap
13:15 Weg van Jou
13:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:45 Thor: Ragnarök 3D
14:00 Home Again
15:00 Dikkertje Dap
15:15 Alles voor elkaar
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 My Little Pony: De Film (NL)
16:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
17:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
17:15 Misfit
17:45 Thor: Ragnarök 3D
18:00 American Assassin
18:45 Home Again
19:00 Alles voor elkaar
19:15 Bella Donna's
20:15 Home Again
20:30 Weg van Jou
20:45 It
21:00 Thor: Ragnarök 3D
21:15 Kingsman: The Golden Circle
top vrijdag 27-10-2017
11:00 Thor: Ragnarök
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:00 Weg van Jou
11:00 Dikkertje Dap
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 Dikkertje Dap
13:30 De Kleine Vampier (NL)
13:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:00 Dikkertje Dap
15:15 Misfit
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:00 My Little Pony: De Film (NL)
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
17:15 Misfit
18:00 American Assassin
18:00 Thor: Ragnarök 3D
18:45 Home Again
19:00 Alles voor elkaar
19:15 Bella Donna's
20:15 Home Again
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 It
21:00 Weg van Jou
21:15 Kingsman: The Golden Circle
top zaterdag 28-10-2017
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:45 Dikkertje Dap
11:00 Thor: Ragnarök
11:00 De Kleine Vampier (NL)
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 Dikkertje Dap
13:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:00 Misfit
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:00 Dikkertje Dap
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:00 My Little Pony: De Film (NL)
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
18:00 American Assassin
18:00 Thor: Ragnarök
18:45 Home Again
19:00 Alles voor elkaar
19:15 Bella Donna's
20:15 Home Again
20:30 Weg van Jou
20:45 It
21:00 Thor: Ragnarök 3D
21:15 Kingsman: The Golden Circle
top zondag 29-10-2017
11:00 Thor: Ragnarök
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:00 Dikkertje Dap
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 Dikkertje Dap
13:30 De Kleine Vampier (NL)
13:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:00 Dikkertje Dap
15:15 Misfit
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:00 My Little Pony: De Film (NL)
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
17:15 Misfit
18:00 American Assassin
18:00 Thor: Ragnarök 3D
18:45 Home Again
19:00 Alles voor elkaar
19:15 Bella Donna's
20:15 Home Again
20:30 Weg van Jou
20:45 It
21:00 Thor: Ragnarök 3D
21:15 Kingsman: The Golden Circle
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Eindhoven