home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Heerenveen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 09-02-2023
18:45 Magic Mike's Last Dance De Bios
18:45 A Man Called Otto De Bios
19:00 Klem De Bios
19:30 Titanic 3D De Bios
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios
21:30 Magic Mike's Last Dance De Bios
21:30 Plane De Bios
 
21:30 Knock at the Cabin De Bios
top vrijdag 10-02-2023
15:00 Titanic 3D De Bios
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D De Bios
16:00 Fien & Teun gaan kamperen De Bios
16:00 Het Feest van Tante Rita De Bios
18:45 Magic Mike's Last Dance De Bios
 
19:00 Klem De Bios
19:00 De Tatta's De Bios
19:00 A Man Called Otto De Bios
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios
21:15 Magic Mike's Last Dance De Bios
21:30 Knock at the Cabin De Bios
21:30 Klem De Bios
21:30 Plane De Bios
top zaterdag 11-02-2023
13:00 Fien & Teun gaan kamperen De Bios
13:30 Het Feest van Tante Rita De Bios
13:30 Oeps! Kids overboord De Bios
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D De Bios
14:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk De Bios
15:00 Titanic 3D De Bios
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios
16:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk De Bios
16:15 De Tatta's De Bios
18:45 Magic Mike's Last Dance De Bios
19:00 De Tatta's De Bios
19:00 A Man Called Otto De Bios
19:00 Klem De Bios
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios
21:15 Magic Mike's Last Dance De Bios
21:30 Knock at the Cabin De Bios
21:30 Klem De Bios
21:30 Plane De Bios
top zondag 12-02-2023
11:00 Fien & Teun gaan kamperen De Bios
13:00 Fien & Teun gaan kamperen De Bios
13:30 Oeps! Kids overboord De Bios
13:30 Het Feest van Tante Rita De Bios
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D De Bios
14:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk De Bios
15:00 Titanic 3D De Bios
15:15 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios
16:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk De Bios
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios
16:15 De Tatta's De Bios
18:45 A Man Called Otto De Bios
19:00 Magic Mike's Last Dance De Bios
19:00 Klem De Bios
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios
19:30 Titanic 3D De Bios
21:30 Magic Mike's Last Dance De Bios
21:30 Knock at the Cabin De Bios
21:30 Plane De Bios
top maandag 13-02-2023
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios
20:00 Klem De Bios
20:00 Plane De Bios
20:00 A Man Called Otto De Bios
20:00 Magic Mike's Last Dance De Bios
top dinsdag 14-02-2023
18:45 A Man Called Otto De Bios
19:00 Magic Mike's Last Dance De Bios
19:00 Klem De Bios
19:30 Titanic 3D De Bios
20:00 Un Beau Matin De Bios
21:30 Plane De Bios
21:30 Knock at the Cabin De Bios
21:30 Magic Mike's Last Dance De Bios