home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Den Haag



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
top Blind Chance (Filmhuis Den Haag)
za 11 feb16:30
top Broker (Filmhuis Den Haag)
zo 12 feb20:45
top Butterfly Vision (Filmhuis Den Haag)
zo 12 feb15:00
top De Acht Bergen (Filmhuis Den Haag)
wo 8 feb20:30
do 9 feb15:30
De Koninklijke Republiek poster, © 2022 Amstelfilm top De Koninklijke Republiek (Filmhuis Den Haag)
do 9 feb18:15
top Ernest & Celestine: op avontuur in Brabbelland (Filmhuis Den Haag)
za 11 feb14:45
Falcon Lake poster, © 2022 Cherry Pickers top Falcon Lake (Filmhuis Den Haag)
do 9 feb10:45
L'Innocent poster, © 2022 Cinéart top L'Innocent (Filmhuis Den Haag)
ma 13 feb19:30
Mascotte poster, © 2023 Gusto Entertainment top Mascotte (Filmhuis Den Haag)
wo 8 feb20:45
do 9 feb13:15
No Bears poster, © 2022 September top No Bears (Filmhuis Den Haag)
do 9 feb10:30 · 18:30
Nostalgia poster, © 2022 Paradiso top Nostalgia (Filmhuis Den Haag)
do 9 feb16:15
ma 13 feb21:15
top Return to Dust (Filmhuis Den Haag)
do 9 feb15:30
The Proof of the Pudding poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top The Proof of the Pudding (Filmhuis Den Haag)
do 9 feb20:15
top Trois Couleurs: Blanc (Filmhuis Den Haag)
vr 10 feb18:15
di 14 feb18:45
top Trois couleurs: Bleu (Filmhuis Den Haag)
do 9 feb19:00
zo 12 feb18:45
top Trois Couleurs: Rouge (Filmhuis Den Haag)
vr 10 feb10:30
top Vlucht Dans Leef (Filmhuis Den Haag)
do 9 feb11:15
top Yuku en de Himalayabloem (Filmhuis Den Haag)
za 11 feb13:15


Bioscoop: One Planet Dome

poster 'Survival Island' © 2003 Omniversum top Animal Island, surviving Antarctica (One Planet Dome, Den Haag)
vr 10 feb19:00
za 11 feb19:00
top Great Bear Rainforest IMAX (One Planet Dome, Den Haag)
do 9 feb19:00
vr 10 feb20:00
za 11 feb20:00
zo 12 feb19:00
Mysteries of the Unseen World poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top Mysteries of the Unseen World (One Planet Dome, Den Haag)
do 9 feb13:00
Serengeti 3D poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top Serengeti 3D (One Planet Dome, Den Haag)
do 9 feb12:00 · 15:00
vr 10 feb12:00
The Arctic: Our Last Great Wilderness poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top The Arctic: Our Last Great Wilderness (One Planet Dome, Den Haag)
do 9 feb11:00 · 14:00 · 20:00
vr 10 feb21:00
za 11 feb21:00
zo 12 feb20:00
top Turtle adventure (One Planet Dome, Den Haag)
vr 10 feb13:00
za 11 feb13:00
zo 12 feb13:00
di 14 feb13:00
top Volcanoes: The Fires of Creation (One Planet Dome, Den Haag)
do 9 feb17:00
vr 10 feb17:00
za 11 feb17:00
zo 12 feb17:00


A Man Called Otto poster, © 2022 Universal Pictures International top A Man Called Otto (Pathé Buitenhof, Den Haag)
do 9 feb13:50 · 20:45
vr 10 feb13:00 · 17:50
za 11 feb14:00 · 20:40
zo 12 feb15:15 · 20:30
ma 13 feb12:00 · 21:15
di 14 feb12:00 · 18:45
top Aftersun (Pathé Buitenhof, Den Haag)
ma 13 feb14:15
di 14 feb18:00
top Asterix & Obelix in het Middenrijk (Pathé Buitenhof, Den Haag)
za 11 feb12:20
zo 12 feb13:25
top Avatar: The Way of Water (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb20:15
do 9 feb16:00
vr 10 feb15:50
zo 12 feb10:05
ma 13 feb15:30
di 14 feb12:15
top Avatar: The Way Of Water 3D (Pathé Buitenhof, Den Haag)
za 11 feb15:30
top Babylon (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb10:45 · 16:25
do 9 feb16:30 · 20:15
vr 10 feb13:15 · 19:30
za 11 feb10:15 · 19:30
zo 12 feb16:45 · 20:00
ma 13 feb19:30
di 14 feb20:10
top Casa Coco (Pathé Buitenhof, Den Haag)
do 9 feb13:30
di 14 feb13:30
top De Acht Bergen (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb14:30
vr 10 feb12:00
za 11 feb11:50
ma 13 feb13:40
di 14 feb13:35
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb13:00
za 11 feb10:00
zo 12 feb10:15
Eternal Spring poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top Eternal Spring (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb10:55
top Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song (Pathé Buitenhof, Den Haag)
zo 12 feb10:10
ma 13 feb13:00
top Klem (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb13:00 · 21:15
do 9 feb16:10 · 18:15
vr 10 feb13:40 · 18:45
za 11 feb13:15 · 17:15 · 19:00
zo 12 feb14:15 · 17:10 · 21:30
ma 13 feb16:15 · 21:40
di 14 feb14:00 · 21:30
top Knor (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb11:10
za 11 feb10:05
zo 12 feb10:00
top Living (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb10:50
vr 10 feb10:45 · 18:00
za 11 feb13:00
zo 12 feb11:50 · 18:00
ma 13 feb18:50
di 14 feb11:15
top Magic Mike's Last Dance (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb18:45 · 19:30 · 19:45
do 9 feb13:40 · 20:20
vr 10 feb17:00 · 21:00
za 11 feb15:00 · 21:15
zo 12 feb13:00 · 19:00
ma 13 feb16:30 · 19:00
di 14 feb16:30 · 19:10
top Operation Fortune: Ruse de guerre (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb13:15
do 9 feb11:00
za 11 feb10:20
zo 12 feb10:50
ma 13 feb11:00
di 14 feb10:55
top Puss in Boots: The Last Wish (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb15:30
za 11 feb14:45
zo 12 feb12:45
top The Banshees of Inisherin (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb11:20 · 13:50 · 15:40 · 18:00 · 21:45
do 9 feb10:45 · 17:00 · 18:45 · 21:20
vr 10 feb10:50 · 16:10 · 18:10 · 21:15
za 11 feb10:40 · 13:25 · 16:00 · 18:40 · 21:30
zo 12 feb10:30 · 13:15 · 15:40 · 18:20 · 21:00
ma 13 feb10:45 · 13:15 · 15:50 · 18:30 · 21:10
di 14 feb11:30 · 14:20 · 17:00 · 18:30 · 21:45
top The Fabelmans (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb15:50 · 20:45
do 9 feb13:20 · 18:00
vr 10 feb11:15 · 14:30 · 20:45
za 11 feb10:10 · 15:45 · 19:50
zo 12 feb15:50 · 19:45
ma 13 feb11:10 · 14:45 · 20:00
di 14 feb10:45 · 14:45 · 21:00
The Whale poster, © 2022 Cinéart top The Whale (Pathé Buitenhof, Den Haag)
ma 13 feb18:00
di 14 feb16:10
top Titanic 3D (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb15:15
do 9 feb19:45
vr 10 feb20:20
za 11 feb16:45
zo 12 feb16:00
ma 13 feb12:15
di 14 feb19:45
top Triangle of Sadness (Pathé Buitenhof, Den Haag)
wo 8 feb12:00 · 17:50
do 9 feb21:10
vr 10 feb15:10 · 19:45
za 11 feb17:30 · 20:30
zo 12 feb14:00 · 20:25
ma 13 feb16:50 · 20:30
di 14 feb16:45 · 20:30
top Trois Couleurs: Rouge (Pathé Buitenhof, Den Haag)
ma 13 feb10:45


A Man Called Otto poster, © 2022 Universal Pictures International top A Man Called Otto (Pathé Scheveningen, Den Haag)
do 9 feb11:25 · 14:20 · 19:00
vr 10 feb12:15 · 14:00 · 19:15
za 11 feb10:10 · 14:00 · 19:15
zo 12 feb11:50 · 15:30 · 18:15
ma 13 feb11:15 · 14:20 · 19:00
di 14 feb11:10 · 14:10 · 19:00
top Avatar: The Way Of Water 3D (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb12:35 · 16:25 · 20:15
do 9 feb11:30 · 13:30 · 15:40 · 19:40
vr 10 feb12:30 · 13:20 · 16:30 · 20:30
za 11 feb12:30 · 13:50 · 16:00 · 20:30
zo 12 feb11:40 · 13:50 · 15:40 · 19:40
ma 13 feb12:00 · 13:30 · 16:00 · 19:50
di 14 feb11:30 · 13:40 · 15:30 · 19:40
top Babylon (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb14:00 · 19:40
do 9 feb17:00
vr 10 feb17:50
za 11 feb17:15
zo 12 feb17:50
ma 13 feb15:40
di 14 feb16:30
top De Acht Bergen (Pathé Scheveningen, Den Haag)
ma 13 feb19:30
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb11:35
do 9 feb11:50 · 13:30 · 15:50
vr 10 feb11:15 · 15:10
za 11 feb12:15 · 15:10
zo 12 feb10:00 · 13:00 · 14:40
ma 13 feb11:50 · 13:20 · 15:50
di 14 feb11:05 · 14:00
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb15:40
top De Tatta's (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb18:00
do 9 feb16:45 · 21:55
vr 10 feb15:45 · 17:30 · 23:35
za 11 feb10:10 · 17:30 · 23:35
zo 12 feb17:10
ma 13 feb18:15 · 21:55
di 14 feb16:50 · 21:55
top Fien & Teun gaan kamperen (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb11:20 · 13:20
do 9 feb11:10 · 12:50
vr 10 feb11:00 · 13:40
za 11 feb12:20
zo 12 feb10:05 · 12:20
ma 13 feb11:10 · 12:55
di 14 feb11:00 · 12:40
top Fijn weekend (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb17:30
do 9 feb18:15
ma 13 feb17:15
top Hotel Sinestra (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb14:50
top Klem (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb11:00 · 15:00 · 19:00
do 9 feb14:10 · 18:30
vr 10 feb11:40 · 14:10 · 20:10
za 11 feb12:50 · 15:20 · 20:15
zo 12 feb10:30 · 15:20 · 18:00
ma 13 feb14:00 · 18:30
di 14 feb14:20 · 18:30
top Knock at the Cabin (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb14:20 · 16:20 · 21:10
do 9 feb17:10 · 21:40
vr 10 feb21:20
za 11 feb17:45 · 22:20
zo 12 feb12:40 · 21:40
ma 13 feb21:40
di 14 feb18:30 · 21:40
top M3GAN (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb17:15 · 21:30
do 9 feb21:45
vr 10 feb22:20
za 11 feb23:20
zo 12 feb21:45
ma 13 feb21:40
top Magic Mike's Last Dance (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb20:00 · 20:30
do 9 feb11:00 · 15:15 · 19:30
vr 10 feb11:25 · 15:20 · 17:40 · 19:45 · 22:00
za 11 feb11:10 · 14:40 · 18:15 · 19:45 · 22:00
zo 12 feb10:15 · 15:10 · 19:20
ma 13 feb11:00 · 15:10 · 19:20
di 14 feb11:40 · 14:45 · 17:00 · 19:30
top Operation Fortune: Ruse de guerre (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb11:20 · 18:40
do 9 feb21:00
vr 10 feb16:40 · 21:40 · 23:10
za 11 feb10:10 · 16:40 · 21:00 · 23:10
zo 12 feb21:30
ma 13 feb16:30 · 21:00
di 14 feb21:00
top Pathaan (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb17:45
do 9 feb20:45
vr 10 feb18:00
za 11 feb14:50 · 20:00
zo 12 feb15:00 · 20:30
di 14 feb20:45
top Plane (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb11:45 · 13:15 · 14:15 · 16:45 · 21:00
do 9 feb11:00 · 17:30 · 20:30
vr 10 feb11:00 · 17:05 · 20:45 · 23:25
za 11 feb10:30 · 13:00 · 17:45 · 20:45 · 23:25
zo 12 feb10:25 · 12:50 · 17:40 · 21:00
ma 13 feb11:00 · 17:30 · 20:30
di 14 feb11:00 · 17:30 · 20:20
top Terrifier 2 (Pathé Scheveningen, Den Haag)
vr 10 feb22:40
za 11 feb22:45
top The Banshees of Inisherin (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb12:20 · 16:35
top Titanic 3D (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb19:15
do 9 feb11:15 · 14:40 · 18:00 · 20:00
vr 10 feb11:50 · 16:50 · 19:30
za 11 feb10:40 · 15:30 · 19:30
zo 12 feb10:00 · 14:00 · 17:40 · 20:10
ma 13 feb11:15 · 14:40 · 17:40 · 20:00
di 14 feb11:00 · 14:40 · 17:15 · 20:00
top Wil de Krokodil (Pathé Scheveningen, Den Haag)
wo 8 feb11:50 · 13:55
do 9 feb12:00 · 14:30
vr 10 feb12:45 · 15:00
za 11 feb10:00 · 12:40
zo 12 feb10:15 · 13:10
ma 13 feb11:00 · 13:20
di 14 feb12:10


top Asterix & Obelix in het Middenrijk (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
za 11 feb10:25
top Avatar: The Way of Water (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb10:00 · 14:00 · 18:00
do 9 feb10:00 · 13:50 · 20:15
vr 10 feb10:00 · 14:10 · 18:20
za 11 feb11:00 · 16:00 · 20:00
zo 12 feb10:00 · 13:50 · 17:50
ma 13 feb10:00 · 13:50 · 18:00
di 14 feb10:00 · 13:50 · 20:15
top Avatar: The Way Of Water 3D (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb15:40 · 20:20
do 9 feb15:50 · 18:10
vr 10 feb11:40 · 20:00
za 11 feb14:20 · 18:00 · 21:45
zo 12 feb15:40 · 19:40
ma 13 feb20:00
di 14 feb15:30 · 18:10
top Babylon (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb12:20 · 18:00
do 9 feb11:20 · 20:30
vr 10 feb14:20 · 18:10
za 11 feb15:40
zo 12 feb10:10
ma 13 feb11:00 · 14:20 · 20:40
di 14 feb10:50 · 17:30
top Black Panther: Wakanda Forever (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
za 11 feb10:50
zo 12 feb15:50
BTS: Yet to Come in Cinemas poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top BTS: Yet to Come in Cinemas (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
za 11 feb13:20
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb14:10 · 16:10
do 9 feb15:40
vr 10 feb16:10
za 11 feb14:10 · 16:40
zo 12 feb13:40 · 17:00
ma 13 feb16:10
di 14 feb15:40
top De Tatta's (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb15:10 · 19:10
do 9 feb12:30 · 19:20
vr 10 feb14:50 · 19:20
za 11 feb16:30 · 19:30
zo 12 feb16:20 · 19:20
ma 13 feb14:00 · 19:20
di 14 feb13:40 · 18:50
top Faithfully Yours (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb11:50
do 9 feb13:40
ma 13 feb14:50
di 14 feb17:50
top Fien & Teun gaan kamperen (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb13:30
vr 10 feb10:10 · 14:00
za 11 feb10:00 · 11:30
zo 12 feb10:20 · 13:00
di 14 feb10:30
top Het Feest van Tante Rita (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb13:50
za 11 feb14:30
zo 12 feb12:10
top Klem (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb12:50 · 21:10
do 9 feb13:00 · 20:50
vr 10 feb12:30 · 16:00 · 21:00
za 11 feb21:15
zo 12 feb17:10
ma 13 feb14:30 · 18:50
di 14 feb13:20 · 21:10
top Knock at the Cabin (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb11:30 · 16:00 · 22:00
do 9 feb14:40 · 18:00 · 21:10
vr 10 feb13:00 · 17:15 · 19:45 · 23:00
za 11 feb13:00 · 20:50 · 23:15
zo 12 feb14:10 · 18:40 · 21:50
ma 13 feb11:50 · 15:30 · 17:50 · 21:20
di 14 feb13:10 · 21:30
top Kutsal Damacana 4 (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb21:50
do 9 feb16:00
vr 10 feb17:00
za 11 feb19:10
zo 12 feb14:50
ma 13 feb17:00
di 14 feb22:00
top M3GAN (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb10:35 · 16:40
do 9 feb17:45 · 22:00
vr 10 feb14:40 · 22:00
za 11 feb21:30
zo 12 feb21:40
ma 13 feb16:40 · 22:00
di 14 feb21:50
top Magic Mike's Last Dance (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb19:00 · 19:30
do 9 feb10:05 · 12:40 · 15:20 · 18:00 · 20:40
vr 10 feb10:50 · 15:00 · 18:40 · 21:20
za 11 feb10:40 · 15:30 · 18:10 · 20:30 · 22:50
zo 12 feb10:30 · 14:30 · 18:30 · 21:10
ma 13 feb10:05 · 12:40 · 15:20 · 18:20 · 21:00
di 14 feb10:05 · 12:40 · 15:15 · 18:00 · 20:40
top Oeps! Kids overboord (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb10:10
zo 12 feb10:05
top Operation Fortune: Ruse de guerre (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb12:30 · 18:30
do 9 feb10:30 · 21:30
vr 10 feb12:10 · 22:10
za 11 feb15:00 · 22:15
zo 12 feb20:30
ma 13 feb11:20 · 21:30
di 14 feb10:20 · 15:50
top Pathaan (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb11:10 · 17:15 · 20:45
do 9 feb15:30 · 20:00
vr 10 feb15:30 · 19:15
za 11 feb10:20 · 13:30 · 17:00 · 22:00
zo 12 feb11:00 · 15:00 · 20:00
ma 13 feb12:20 · 19:40
di 14 feb11:50 · 14:50 · 18:30
top Plane (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb10:20 · 15:25 · 21:30
do 9 feb13:10 · 15:10 · 19:10 · 21:45
vr 10 feb10:00 · 13:30 · 17:40 · 20:20 · 22:50
za 11 feb10:30 · 12:50 · 17:40 · 20:15 · 23:10
zo 12 feb12:20 · 16:30 · 19:00 · 21:30
ma 13 feb14:10 · 17:10 · 19:10 · 21:45
di 14 feb11:10 · 15:00 · 18:40 · 21:20
top Prestij Meselesi (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb17:30
do 9 feb11:00
vr 10 feb11:50
zo 12 feb21:00
top Puss in Boots: The Last Wish (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb10:05 · 15:30
do 9 feb10:40 · 18:20
vr 10 feb11:30 · 18:30
za 11 feb11:55 · 18:45
zo 12 feb10:50 · 18:00
ma 13 feb13:10 · 18:10
di 14 feb10:40 · 18:20
top Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
zo 12 feb11:30
top Terrifier 2 (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
vr 10 feb11:15 · 22:20
ma 13 feb10:10
top Titanic 3D (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb11:30 · 20:00
do 9 feb11:30 · 17:10
vr 10 feb15:50 · 21:30
za 11 feb13:50 · 18:20
zo 12 feb11:15 · 14:00 · 19:30
ma 13 feb10:30 · 15:50 · 20:20
di 14 feb10:15 · 14:30 · 19:45
top Wil de Krokodil (Pathé Spuimarkt, Den Haag)
wo 8 feb14:40
do 9 feb10:00
vr 10 feb10:20
za 11 feb11:40
zo 12 feb13:15
ma 13 feb11:30
di 14 feb12:25


Bioscoop: Theater Dakota

top Het Feest van Tante Rita (Theater Dakota, Den Haag)
wo 8 feb15:20
za 11 feb15:30
L'Innocent poster, © 2022 Cinéart top L'Innocent (Theater Dakota, Den Haag)
do 9 feb16:00
vr 10 feb13:30 · 18:00
za 11 feb20:30
di 14 feb16:00
top Living (Theater Dakota, Den Haag)
wo 8 feb18:00
No Bears poster, © 2022 September top No Bears (Theater Dakota, Den Haag)
do 9 feb19:00
vr 10 feb11:00 · 20:00
zo 12 feb15:10
ma 13 feb16:00
di 14 feb19:00
top Trois couleurs: Bleu (Theater Dakota, Den Haag)
wo 8 feb20:00
vr 10 feb15:30
za 11 feb17:30
ma 13 feb19:00
top Wil de Krokodil (Theater Dakota, Den Haag)
wo 8 feb13:15
za 11 feb13:15
zo 12 feb13:00