home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Delft



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden Filmhuis Lumen↓ | Pathé Delft

Bioscoop: Filmhuis Lumen

top Avec amour et acharnement (Filmhuis Lumen, Delft)
wo 28 sep16:15
top BO (Filmhuis Lumen, Delft)
di 27 sep19:15
top Corsage (Filmhuis Lumen, Delft)
di 27 sep21:15
wo 28 sep21:15
top Decision to Leave (Filmhuis Lumen, Delft)
wo 28 sep20:15
top Entre deux Mondes (Filmhuis Lumen, Delft)
ma 26 sep21:15
wo 28 sep19:00
top Knor (Filmhuis Lumen, Delft)
wo 28 sep14:30
top Moonage Daydream (Filmhuis Lumen, Delft)
ma 26 sep20:00
di 27 sep20:00
wo 28 sep17:00
top Pink Moon (Filmhuis Lumen, Delft)
ma 26 sep19:15
top Wolf (Filmhuis Lumen, Delft)
wo 28 sep15:00


Bioscoop: Pathé Delft

top After Ever Happy (Pathé Delft)
ma 26 sep11:15 · 19:15
di 27 sep11:10 · 19:30
wo 28 sep19:10
top Ali & Ava (Pathé Delft)
di 27 sep13:30
top Avatar 3D (Pathé Delft)
ma 26 sep18:30
wo 28 sep16:30
top Beast (Pathé Delft)
ma 26 sep22:10
di 27 sep18:30
wo 28 sep22:15
top Bodies Bodies Bodies (Pathé Delft)
ma 26 sep17:10
di 27 sep21:40
wo 28 sep15:10 · 22:05
top Bullet Train (Pathé Delft)
ma 26 sep14:10 · 20:45
di 27 sep13:25 · 20:45
wo 28 sep13:40 · 20:30
top De allergrootste slijmfilm (Pathé Delft)
ma 26 sep15:10
di 27 sep12:25 · 14:50
wo 28 sep11:10 · 15:20
top De Bellinga's: Huis op stelten (Pathé Delft)
ma 26 sep11:10
di 27 sep11:00
top Decision to Leave (Pathé Delft)
ma 26 sep19:30
top Don't Worry Darling (Pathé Delft)
ma 26 sep12:00 · 17:00 · 20:15
di 27 sep16:10 · 19:00 · 21:45
wo 28 sep15:15 · 18:00 · 20:45
top Elvis (Pathé Delft)
ma 26 sep11:30
wo 28 sep11:25
top Fall (Pathé Delft)
ma 26 sep13:00
top Hart op de Juiste Plek (Pathé Delft)
ma 26 sep17:00
di 27 sep14:30
wo 28 sep17:20
top Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL) (Pathé Delft)
ma 26 sep15:30
di 27 sep12:40 · 16:20
wo 28 sep14:10 · 16:15
top Minions: Hoe Gru superschurk werd 3D (Pathé Delft)
wo 28 sep11:50
top Nick Jr. Zomerbios 2022 (Pathé Delft)
ma 26 sep11:00
di 27 sep11:00
wo 28 sep11:00
top Nope (Pathé Delft)
ma 26 sep17:50
di 27 sep18:15
wo 28 sep17:30
top Orphan: First Kill (Pathé Delft)
ma 26 sep21:50
di 27 sep22:00
wo 28 sep21:35
top Rogue Agent (Pathé Delft)
di 27 sep12:45
top See How They Run (Pathé Delft)
ma 26 sep11:40 · 14:00 · 19:45
di 27 sep11:50 · 13:45 · 19:15 · 21:50
wo 28 sep12:50 · 20:00 · 22:00
top Silverstar (Pathé Delft)
wo 28 sep11:30
top Soof 3 (Pathé Delft)
ma 26 sep11:30 · 14:45 · 16:20 · 19:00
di 27 sep14:15 · 16:55 · 19:30
wo 28 sep11:40 · 16:25 · 19:40
top Ted & De Magische Smaragd (Pathé Delft)
ma 26 sep15:00
di 27 sep11:15 · 15:20
wo 28 sep14:40
top The Black Phone (Pathé Delft)
ma 26 sep21:40
di 27 sep17:35
wo 28 sep12:40
top The Enforcer (Pathé Delft)
ma 26 sep21:35
di 27 sep21:10
wo 28 sep14:00 · 21:40
top Thor: Love and Thunder (Pathé Delft)
ma 26 sep12:30
di 27 sep16:50
top Ticket to Paradise (Pathé Delft)
wo 28 sep19:30
top Top Gun: Maverick (Pathé Delft)
ma 26 sep17:15
di 27 sep20:00
wo 28 sep18:40
top Where the Crawdads Sing (Pathé Delft)
ma 26 sep15:40
di 27 sep16:30
wo 28 sep16:50
top Wolf (Pathé Delft)
ma 26 sep13:30
di 27 sep16:00
wo 28 sep13:15