home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Mechelen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 15-11-2018
13:30 Cold War Utopolis Mechelen
13:30 Venom Utopolis Mechelen
13:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
13:45 A Star Is Born Utopolis Mechelen
14:00 A Simple Favor Utopolis Mechelen
14:00 Kursk Utopolis Mechelen
14:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
 
14:00 Girl Utopolis Mechelen
14:00 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
14:00 Niet Schieten Utopolis Mechelen
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
14:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
15:30 Cold War Utopolis Mechelen
16:00 Suspiria Utopolis Mechelen
 
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
16:45 Niet Schieten Utopolis Mechelen
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:00 Kursk Utopolis Mechelen
17:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
17:00 Girl Utopolis Mechelen
17:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:30 The Wife Utopolis Mechelen
17:40 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
17:40 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
17:45 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
19:00 Suspiria Utopolis Mechelen
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:30 A Star Is Born Utopolis Mechelen
19:30 Niet Schieten Utopolis Mechelen
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:45 Kursk Utopolis Mechelen
19:45 Girl Utopolis Mechelen
19:45 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
19:45 The Wife Utopolis Mechelen
20:00 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
top vrijdag 16-11-2018
13:30 Cold War Utopolis Mechelen
13:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
14:00 Kursk Utopolis Mechelen
14:00 Girl Utopolis Mechelen
14:00 Niet Schieten Utopolis Mechelen
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
14:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
15:30 Cold War Utopolis Mechelen
16:00 Suspiria Utopolis Mechelen
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
16:30 Kursk Utopolis Mechelen
16:45 Niet Schieten Utopolis Mechelen
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
17:00 Girl Utopolis Mechelen
17:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:30 The Wife Utopolis Mechelen
17:40 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
17:40 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
17:45 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
19:00 Suspiria Utopolis Mechelen
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:30 Venom Utopolis Mechelen
19:30 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
19:30 Niet Schieten Utopolis Mechelen
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:45 Beautiful Boy Utopolis Mechelen
19:45 Kursk Utopolis Mechelen
19:45 Girl Utopolis Mechelen
19:45 The Wife Utopolis Mechelen
20:00 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
22:00 Suspiria Utopolis Mechelen
22:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
22:00 The Wife Utopolis Mechelen
22:15 A Simple Favor Utopolis Mechelen
22:15 Kursk Utopolis Mechelen
22:15 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
22:15 Girl Utopolis Mechelen
22:15 Venom Utopolis Mechelen
22:15 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
22:15 Niet Schieten Utopolis Mechelen
22:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
top zaterdag 17-11-2018
13:30 De Grinch (NL) Utopolis Mechelen
13:30 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
13:30 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
13:30 Goosebumps 2: Haunted Halloween Utopolis Mechelen
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) Utopolis Mechelen
13:30 Venom Utopolis Mechelen
13:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
14:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
14:00 Girl Utopolis Mechelen
14:00 Niet Schieten Utopolis Mechelen
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
14:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
15:30 De Grinch (NL) Utopolis Mechelen
15:30 Elvyís Wereld: So Ibiza! Utopolis Mechelen
15:35 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
15:35 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) Utopolis Mechelen
15:40 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
16:00 Suspiria Utopolis Mechelen
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
16:45 Niet Schieten Utopolis Mechelen
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
17:00 Girl Utopolis Mechelen
17:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:30 De Grinch (NL) Utopolis Mechelen
17:30 The Wife Utopolis Mechelen
17:40 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
17:40 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
17:45 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
19:00 Suspiria Utopolis Mechelen
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:30 A Star Is Born Utopolis Mechelen
19:30 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
19:30 Niet Schieten Utopolis Mechelen
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:45 Beautiful Boy Utopolis Mechelen
19:45 Kursk Utopolis Mechelen
19:45 Girl Utopolis Mechelen
19:45 The Wife Utopolis Mechelen
20:00 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
22:00 Suspiria Utopolis Mechelen
22:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
22:00 The Wife Utopolis Mechelen
22:15 A Simple Favor Utopolis Mechelen
22:15 Kursk Utopolis Mechelen
22:15 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
22:15 Girl Utopolis Mechelen
22:15 Venom Utopolis Mechelen
22:15 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
22:15 Niet Schieten Utopolis Mechelen
22:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
top zondag 18-11-2018
10:30 De Grinch (NL) Utopolis Mechelen
10:30 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
10:30 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
10:30 Goosebumps 2: Haunted Halloween Utopolis Mechelen
10:30 Show Dogs (NL) Utopolis Mechelen
10:30 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
10:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) Utopolis Mechelen
10:30 Incredibles 2 (NL) Utopolis Mechelen
10:30 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL) Utopolis Mechelen
10:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
13:30 De Grinch (NL) Utopolis Mechelen
13:30 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
13:30 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
13:30 Goosebumps 2: Haunted Halloween Utopolis Mechelen
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) Utopolis Mechelen
13:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
13:45 Girl Utopolis Mechelen
14:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
14:00 Niet Schieten Utopolis Mechelen
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
14:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
15:30 De Grinch (NL) Utopolis Mechelen
15:30 Elvyís Wereld: So Ibiza! Utopolis Mechelen
15:35 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
15:35 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) Utopolis Mechelen
15:40 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
16:00 Suspiria Utopolis Mechelen
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
16:45 Niet Schieten Utopolis Mechelen
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
17:15 Girl Utopolis Mechelen
17:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:30 De Grinch (NL) Utopolis Mechelen
17:30 The Wife Utopolis Mechelen
17:40 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
17:40 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
17:45 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
19:00 Suspiria Utopolis Mechelen
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:30 Venom Utopolis Mechelen
19:30 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
19:30 Niet Schieten Utopolis Mechelen
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:45 Beautiful Boy Utopolis Mechelen
19:45 Kursk Utopolis Mechelen
19:45 Girl Utopolis Mechelen
19:45 The Wife Utopolis Mechelen
20:00 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
22:00 Suspiria Utopolis Mechelen
22:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
22:00 The Wife Utopolis Mechelen
22:15 A Simple Favor Utopolis Mechelen
22:15 Kursk Utopolis Mechelen
22:15 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
22:15 Girl Utopolis Mechelen
22:15 Venom Utopolis Mechelen
22:15 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
22:15 Niet Schieten Utopolis Mechelen
22:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
top maandag 19-11-2018
13:30 Cold War Utopolis Mechelen
13:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
14:00 Kursk Utopolis Mechelen
14:00 Girl Utopolis Mechelen
14:00 A Star Is Born Utopolis Mechelen
14:00 Niet Schieten Utopolis Mechelen
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
14:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
15:30 Cold War Utopolis Mechelen
16:00 Suspiria Utopolis Mechelen
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
16:45 Niet Schieten Utopolis Mechelen
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:00 Kursk Utopolis Mechelen
17:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
17:00 Girl Utopolis Mechelen
17:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:30 The Wife Utopolis Mechelen
17:40 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
17:40 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
17:45 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
19:00 Suspiria Utopolis Mechelen
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:30 A Star Is Born Utopolis Mechelen
19:30 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
19:30 Niet Schieten Utopolis Mechelen
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:45 Beautiful Boy Utopolis Mechelen
19:45 Kursk Utopolis Mechelen
19:45 Girl Utopolis Mechelen
19:45 The Wife Utopolis Mechelen
20:00 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
top dinsdag 20-11-2018
13:30 Venom Utopolis Mechelen
13:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
13:45 A Star Is Born Utopolis Mechelen
14:00 A Simple Favor Utopolis Mechelen
14:00 Kursk Utopolis Mechelen
14:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
14:00 Girl Utopolis Mechelen
14:00 Cold War Utopolis Mechelen
14:00 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
14:00 Niet Schieten Utopolis Mechelen
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
14:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
16:00 Suspiria Utopolis Mechelen
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
16:45 Niet Schieten Utopolis Mechelen
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:00 Kursk Utopolis Mechelen
17:00 The Nutcracker and the Four Realms Utopolis Mechelen
17:00 Girl Utopolis Mechelen
17:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
17:30 The Wife Utopolis Mechelen
17:40 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL) Utopolis Mechelen
17:40 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
17:45 Smallfoot (NL) Utopolis Mechelen
19:00 Suspiria Utopolis Mechelen
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:30 Venom Utopolis Mechelen
19:30 Bohemian Rhapsody Utopolis Mechelen
19:30 Niet Schieten Utopolis Mechelen
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen
19:45 Beautiful Boy Utopolis Mechelen
19:45 Kursk Utopolis Mechelen
19:45 Girl Utopolis Mechelen
19:45 The Wife Utopolis Mechelen
20:00 Johnny English Strikes Again Utopolis Mechelen
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Mechelen

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Mechelen