home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Turnhout



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top vrijdag 22-02-2019
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Turnhout
13:45 Bohemian Rhapsody Utopolis Turnhout
14:00 Beautiful Boy Utopolis Turnhout
14:00 Trio Utopolis Turnhout
14:00 The Favourite Utopolis Turnhout
14:00 Green Book Utopolis Turnhout
14:00 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
 
14:00 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
16:30 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
16:45 Bohemian Rhapsody Utopolis Turnhout
16:45 Trio Utopolis Turnhout
16:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
16:45 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
17:30 Escape Room Utopolis Turnhout
 
17:30 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
19:30 Cold Pursuit Utopolis Turnhout
19:30 The Favourite Utopolis Turnhout
19:30 Green Book Utopolis Turnhout
19:45 Dragon Ball Super: Broly Utopolis Turnhout
19:45 Trio Utopolis Turnhout
20:00 Escape Room Utopolis Turnhout
20:00 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
20:00 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
22:00 Trio Utopolis Turnhout
22:15 Cold Pursuit Utopolis Turnhout
22:15 Bohemian Rhapsody Utopolis Turnhout
22:15 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
22:15 Escape Room Utopolis Turnhout
22:15 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
22:15 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
22:20 BlacKkKlansman Utopolis Turnhout
top zaterdag 23-02-2019
13:30 Maya: De Honingspelen (NL) Utopolis Turnhout
13:30 Nachtwacht: De Poort der Zielen Utopolis Turnhout
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Turnhout
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL) Utopolis Turnhout
14:00 Beautiful Boy Utopolis Turnhout
14:00 Mary Poppins Returns (NL) Utopolis Turnhout
14:00 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
14:00 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
15:30 De Grinch (NL) Utopolis Turnhout
15:30 Nachtwacht: De Poort der Zielen Utopolis Turnhout
16:30 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
16:45 A Star Is Born Utopolis Turnhout
16:45 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
16:45 Trio Utopolis Turnhout
16:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
16:45 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
17:30 Escape Room Utopolis Turnhout
17:30 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
19:30 Cold Pursuit Utopolis Turnhout
19:30 Bohemian Rhapsody Utopolis Turnhout
19:30 Green Book Utopolis Turnhout
19:45 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
19:45 Trio Utopolis Turnhout
20:00 Escape Room Utopolis Turnhout
20:00 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
20:00 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
22:00 Trio Utopolis Turnhout
22:15 Cold Pursuit Utopolis Turnhout
22:15 Bohemian Rhapsody Utopolis Turnhout
22:15 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
22:15 Escape Room Utopolis Turnhout
22:15 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
22:15 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
22:20 The Favourite Utopolis Turnhout
top zondag 24-02-2019
10:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Utopolis Turnhout
10:30 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL) Utopolis Turnhout
10:30 De Grinch (NL) Utopolis Turnhout
10:30 Mary Poppins Returns (NL) Utopolis Turnhout
10:30 Nachtwacht: De Poort der Zielen Utopolis Turnhout
10:30 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
10:30 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
13:30 Maya: De Honingspelen (NL) Utopolis Turnhout
13:30 Nachtwacht: De Poort der Zielen Utopolis Turnhout
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Turnhout
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL) Utopolis Turnhout
14:00 Beautiful Boy Utopolis Turnhout
14:00 Mary Poppins Returns (NL) Utopolis Turnhout
14:00 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
14:00 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
15:30 De Grinch (NL) Utopolis Turnhout
15:30 Nachtwacht: De Poort der Zielen Utopolis Turnhout
16:30 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
16:45 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
16:45 Trio Utopolis Turnhout
16:45 Green Book Utopolis Turnhout
16:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
16:45 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
17:30 Escape Room Utopolis Turnhout
17:30 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
19:30 Cold Pursuit Utopolis Turnhout
19:30 BlacKkKlansman Utopolis Turnhout
19:30 Green Book Utopolis Turnhout
19:45 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
19:45 Trio Utopolis Turnhout
20:00 Escape Room Utopolis Turnhout
20:00 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
20:00 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
22:00 Trio Utopolis Turnhout
22:15 Cold Pursuit Utopolis Turnhout
22:15 Bohemian Rhapsody Utopolis Turnhout
22:15 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
22:15 Escape Room Utopolis Turnhout
22:15 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
22:15 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
22:20 A Star Is Born Utopolis Turnhout
top maandag 25-02-2019
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Turnhout
14:00 Beautiful Boy Utopolis Turnhout
14:00 Green Book Utopolis Turnhout
14:00 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
14:00 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
16:30 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
16:45 Bohemian Rhapsody Utopolis Turnhout
16:45 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
16:45 Trio Utopolis Turnhout
16:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
16:45 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
17:30 Escape Room Utopolis Turnhout
17:30 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
19:30 Black Panther Utopolis Turnhout
19:30 The Favourite Utopolis Turnhout
19:30 Green Book Utopolis Turnhout
19:45 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
19:45 Trio Utopolis Turnhout
20:00 Escape Room Utopolis Turnhout
20:00 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
20:00 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
top dinsdag 26-02-2019
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Utopolis Turnhout
13:45 Bohemian Rhapsody Utopolis Turnhout
14:00 Beautiful Boy Utopolis Turnhout
14:00 The Favourite Utopolis Turnhout
14:00 Green Book Utopolis Turnhout
14:00 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
14:00 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
16:30 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
16:45 Trio Utopolis Turnhout
16:45 The Favourite Utopolis Turnhout
16:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Utopolis Turnhout
16:45 De Lego Film 2 (NL) Utopolis Turnhout
17:30 Escape Room Utopolis Turnhout
17:30 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout
19:30 The Favourite Utopolis Turnhout
19:30 Green Book Utopolis Turnhout
19:45 Alita: Battle Angel Utopolis Turnhout
19:45 Trio Utopolis Turnhout
20:00 Escape Room Utopolis Turnhout
20:00 Happy Death Day 2U Utopolis Turnhout
20:00 The Old Man and the Gun Utopolis Turnhout

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Turnhout