home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Arnhem



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
top All That Breathes (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec21:15
vr 9 dec16:30
zo 11 dec11:30
top Armageddon Time (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec16:00 · 18:50
vr 9 dec16:15 · 21:05
za 10 dec13:40 · 21:15
zo 11 dec16:15 · 21:05
ma 12 dec13:50 · 18:45
di 13 dec11:10 · 21:05
wo 14 dec16:00 · 21:00
top Bardo, False Chronicle of a Handful of Truths (Focus Filmtheater Arnhem)
ma 12 dec15:15
Blind Ambition poster, © 2021 Paradiso top Blind Ambition (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec19:00
zo 11 dec14:15
wo 14 dec11:00
top Bones and All (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec21:00
vr 9 dec13:40
za 10 dec21:15
zo 11 dec11:15 · 21:00
ma 12 dec13:10
di 13 dec12:50 · 21:15
wo 14 dec15:40 · 21:10
top Close (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec21:20
vr 9 dec21:05
za 10 dec19:05
zo 11 dec18:55
ma 12 dec16:10
di 13 dec11:00
wo 14 dec13:40
top El Houb (Focus Filmtheater Arnhem)
di 13 dec19:00
top Emily (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec15:50 · 18:45
vr 9 dec13:15 · 18:30
za 10 dec15:40 · 18:55
zo 11 dec13:40 · 18:30
ma 12 dec13:15
di 13 dec15:50 · 18:30
wo 14 dec11:00 · 21:15
top Good Luck to You, Leo Grande (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec18:30
vr 9 dec11:00 · 19:05
za 10 dec16:20
zo 11 dec13:45
ma 12 dec19:10
di 13 dec10:40 · 19:15
wo 14 dec18:45
top Knor (Focus Filmtheater Arnhem)
za 10 dec14:30
zo 11 dec12:40
wo 14 dec14:20
top La nuit du 12 (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec18:55
vr 9 dec21:15
za 10 dec16:00
zo 11 dec13:30
ma 12 dec21:00
di 13 dec13:30
wo 14 dec14:00
top Living (Focus Filmtheater Arnhem)
ma 12 dec15:30 · 19:00
di 13 dec15:30 · 19:00
top Mi país imaginario (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec14:00
zo 11 dec10:50
ma 12 dec19:10
wo 14 dec16:20
top Moonage Daydream (Focus Filmtheater Arnhem)
vr 9 dec11:00
wo 14 dec13:00
top Piggy (Focus Filmtheater Arnhem)
zo 11 dec21:30
di 13 dec17:10
top Pinocchio (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec11:20
za 10 dec13:20
top Plus que jamais (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec15:50
vr 9 dec10:50 · 18:50
za 10 dec13:10 · 18:50
zo 11 dec15:50
ma 12 dec20:55
di 13 dec11:00 · 18:50
wo 14 dec15:50 · 19:05
top R.M.N. (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec11:20
vr 9 dec15:50
za 10 dec18:40
zo 11 dec11:10 · 21:05
ma 12 dec21:05
di 13 dec13:10 · 21:10
wo 14 dec15:50 · 18:30
top Rimini (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec11:30
vr 9 dec21:10
di 13 dec16:10
wo 14 dec11:45
top Rose (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec13:40
vr 9 dec14:20 · 19:00
za 10 dec14:00 · 18:40
zo 11 dec13:50 · 18:50
ma 12 dec13:00 · 18:45
di 13 dec15:00 · 21:15
wo 14 dec13:40 · 19:00
top She Said (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec11:10 · 21:10
vr 9 dec13:00 · 18:55
za 10 dec15:40 · 21:10
zo 11 dec15:50 · 20:50
ma 12 dec15:50 · 21:10
di 13 dec15:45
wo 14 dec18:45
top The Lost King (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec11:00
ma 12 dec13:00
top The Menu (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec13:45
vr 9 dec16:30 · 21:30
za 10 dec16:10 · 21:30
zo 11 dec16:00
ma 12 dec21:30
di 13 dec21:30
wo 14 dec11:30 · 21:30
top The Son (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec16:00
wo 14 dec11:30
top United We Stand (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec14:00
za 10 dec12:50
zo 11 dec19:10
di 13 dec11:10
Vivre sa vie poster, © 1962 Eye Film Instituut top Vivre sa vie (Focus Filmtheater Arnhem)
zo 11 dec16:15
Vortex poster, © 2021 Paradiso top Vortex (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec13:15
ma 12 dec15:45
top White Noise (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec20:30
vr 9 dec15:30
za 10 dec20:50
zo 11 dec11:00
di 13 dec13:30
wo 14 dec20:45
top Zee van tijd (Focus Filmtheater Arnhem)
do 8 dec15:40
di 13 dec12:40


Bioscoop: Pathé Arnhem

top Barbarian (Pathé Arnhem)
do 8 dec22:10
vr 9 dec22:15
za 10 dec22:30
zo 11 dec22:10
ma 12 dec22:10
di 13 dec22:10
top Black Adam (Pathé Arnhem)
do 8 dec14:30 · 18:40
vr 9 dec12:20 · 18:00
za 10 dec12:20 · 18:30
zo 11 dec12:20 · 18:00
ma 12 dec14:30 · 18:40
di 13 dec14:40 · 18:40
wo 14 dec18:00
top Black Panther: Wakanda Forever (Pathé Arnhem)
do 8 dec15:20 · 21:00
vr 9 dec21:00
za 10 dec11:00
zo 11 dec10:30 · 21:00
ma 12 dec15:20 · 21:00
di 13 dec15:20 · 21:10
wo 14 dec10:00
top Black Panther: Wakanda Forever 3D (Pathé Arnhem)
do 8 dec12:30 · 18:30
vr 9 dec12:30 · 15:20 · 18:30
za 10 dec15:30 · 19:45 · 21:45
zo 11 dec12:30 · 15:20 · 18:30
ma 12 dec12:30 · 18:30
di 13 dec12:30 · 18:30
wo 14 dec15:40 · 20:15
top Bones and All (Pathé Arnhem)
do 8 dec10:00 · 12:50 · 17:10
vr 9 dec13:00 · 18:10
za 10 dec10:10 · 18:10
zo 11 dec10:00 · 18:10
ma 12 dec10:00 · 12:50 · 17:10
di 13 dec10:00 · 12:50
wo 14 dec12:50
top Call Jane (Pathé Arnhem)
do 8 dec10:50 · 14:20 · 19:15
vr 9 dec10:10 · 15:10 · 19:30
za 10 dec14:15 · 19:30
zo 11 dec12:50 · 19:30
ma 12 dec10:40 · 14:20 · 20:15
di 13 dec10:40 · 14:20 · 19:30
wo 14 dec12:40 · 19:15
top Casa Coco (Pathé Arnhem)
do 8 dec13:15 · 18:10
vr 9 dec12:40 · 17:30
za 10 dec13:00
zo 11 dec15:10
ma 12 dec13:10 · 17:45
di 13 dec13:10 · 17:45
wo 14 dec12:00 · 17:50
De Gelaarse Kat 2: De Laatste Wens poster, © 2022 Universal Pictures International top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Pathé Arnhem)
vr 9 dec10:00 · 14:20
za 10 dec10:00 · 13:20
zo 11 dec10:30
ma 12 dec10:00
di 13 dec11:00
De Gelaarse Kat 2: De Laatste Wens poster, © 2022 Universal Pictures International top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D (Pathé Arnhem)
vr 9 dec15:50
za 10 dec15:20
zo 11 dec13:00 · 15:30
ma 12 dec15:40
di 13 dec15:40
wo 14 dec15:20
top De Notenkraker (Pathé Arnhem)
do 8 dec20:15
top Devotion (Pathé Arnhem)
do 8 dec11:10 · 14:10 · 20:00
vr 9 dec10:00 · 14:40 · 20:00
za 10 dec11:50 · 20:15
zo 11 dec14:50 · 20:00
ma 12 dec11:30 · 14:45 · 20:00
di 13 dec11:30 · 14:50 · 20:00
wo 14 dec11:15 · 20:00
top Holy Spider (Pathé Arnhem)
ma 12 dec19:30
top LeoLeo: Het Alpacafeest! (Pathé Arnhem)
do 8 dec10:00 · 12:40
vr 9 dec10:00
za 10 dec10:00
zo 11 dec10:00
ma 12 dec10:00 · 12:40
di 13 dec10:00 · 12:40
wo 14 dec10:00 · 11:50
top Lyle, Lyle, Crocodile (Pathé Arnhem)
do 8 dec10:40 · 16:50
vr 9 dec17:00
za 10 dec17:00
zo 11 dec17:00
wo 14 dec17:00
top Piece of My Heart (Pathé Arnhem)
do 8 dec11:50 · 15:00 · 19:30
vr 9 dec10:30 · 13:00 · 19:45
za 10 dec10:50 · 14:50 · 20:00
zo 11 dec19:40
ma 12 dec11:50 · 15:00 · 19:15
di 13 dec11:50 · 16:10 · 19:15
wo 14 dec12:30 · 19:30
top Prey for the Devil (Pathé Arnhem)
do 8 dec22:00
vr 9 dec22:40
za 10 dec22:15
zo 11 dec22:10
ma 12 dec22:10
di 13 dec22:10
wo 14 dec22:00
top Puss in Boots: The Last Wish (Pathé Arnhem)
zo 11 dec10:00
ma 12 dec10:40
di 13 dec10:40
top Puss in Boots: The Last Wish 3D (Pathé Arnhem)
vr 9 dec18:50
za 10 dec10:00 · 18:00 · 23:20
zo 11 dec18:50
ma 12 dec16:50
di 13 dec16:50
wo 14 dec17:40
top Smile (Pathé Arnhem)
do 8 dec21:50
vr 9 dec21:40
za 10 dec23:00
zo 11 dec21:40
ma 12 dec21:50
di 13 dec21:50
Sneak Preview. Foto: Fernando de Sousa top Sneak Preview (Pathé Arnhem)
di 13 dec21:00
top Soof 3 (Pathé Arnhem)
di 13 dec13:30
top Strange World (NL) (Pathé Arnhem)
za 10 dec11:15
zo 11 dec10:10 · 12:40
top Strange World 3D (NL) (Pathé Arnhem)
do 8 dec10:00 · 16:00
vr 9 dec12:10 · 14:40
za 10 dec13:45 · 16:15 · 17:50
zo 11 dec15:10 · 17:15
wo 14 dec13:10
top The Estate (Pathé Arnhem)
do 8 dec12:15
vr 9 dec10:00 · 16:45
za 10 dec15:00
zo 11 dec12:50
ma 12 dec12:20
di 13 dec18:40
wo 14 dec10:20
top The Invitation (Pathé Arnhem)
vr 9 dec22:30
za 10 dec23:10
top The Menu (Pathé Arnhem)
do 8 dec12:30 · 17:20 · 20:30
vr 9 dec10:10 · 12:00 · 15:30 · 20:45
za 10 dec15:10 · 17:30 · 20:30 · 23:20
zo 11 dec10:00 · 14:00 · 16:30 · 20:45
ma 12 dec12:30 · 18:00 · 20:30
di 13 dec12:20 · 18:00 · 20:30
wo 14 dec16:30 · 20:45
The offering poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top The Offering (Pathé Arnhem)
do 8 dec10:30 · 17:30 · 21:20
vr 9 dec10:00 · 17:40 · 21:15
za 10 dec17:30 · 21:15 · 23:30
zo 11 dec17:40 · 21:15
ma 12 dec10:30 · 17:30 · 21:20
di 13 dec10:30 · 17:30 · 21:20
wo 14 dec17:20 · 21:50
top Three Thousand Years of Longing (Pathé Arnhem)
do 8 dec13:30 · 17:00
vr 9 dec12:50 · 17:50
za 10 dec12:30 · 18:20
zo 11 dec12:20 · 17:50
ma 12 dec13:20 · 17:00
di 13 dec13:20 · 17:00
wo 14 dec14:20
top Ticket to Paradise (Pathé Arnhem)
do 8 dec10:10 · 14:30 · 19:45
vr 9 dec12:10 · 20:15
za 10 dec15:40 · 20:45
zo 11 dec14:40 · 20:30
ma 12 dec10:10 · 14:30 · 19:45
di 13 dec10:00 · 14:30 · 19:45
wo 14 dec19:20
top Violent Night (Pathé Arnhem)
do 8 dec10:00 · 15:50 · 18:20 · 22:00
vr 9 dec10:00 · 15:50 · 19:00 · 22:00
za 10 dec10:00 · 12:50 · 19:00 · 21:00 · 23:30
zo 11 dec10:00 · 15:50 · 19:00 · 22:00
ma 12 dec10:00 · 15:50 · 18:20 · 22:00
di 13 dec10:00 · 15:50 · 18:30 · 22:00
wo 14 dec21:50
top Wil de Krokodil (Pathé Arnhem)
do 8 dec15:40
vr 9 dec15:00
za 10 dec10:40 · 13:10 · 15:50
zo 11 dec10:20 · 12:00 · 15:40
ma 12 dec15:50
di 13 dec15:50
wo 14 dec10:10 · 14:00


Bioscoop: Vue Arnhem

top Black Adam (Vue Arnhem)
vr 9 dec17:30
top Black Panther: Wakanda Forever (Vue Arnhem)
do 8 dec19:30
vr 9 dec20:30
za 10 dec14:40 · 20:40
zo 11 dec13:10 · 19:30
ma 12 dec19:10
di 13 dec19:40
wo 14 dec20:30
top Black Panther: Wakanda Forever 3D (Vue Arnhem)
di 13 dec14:30
top Casa Coco (Vue Arnhem)
do 8 dec18:40
vr 9 dec17:00 · 19:20
za 10 dec13:50 · 18:10
zo 11 dec11:10 · 18:40
ma 12 dec18:30
di 13 dec18:40
wo 14 dec18:20
De Gelaarse Kat 2: De Laatste Wens poster, © 2022 Universal Pictures International top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Vue Arnhem)
za 10 dec13:40
zo 11 dec11:10 · 16:00
di 13 dec15:10
wo 14 dec13:00 · 15:50
De Gelaarse Kat 2: De Laatste Wens poster, © 2022 Universal Pictures International top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D (Vue Arnhem)
za 10 dec16:20
zo 11 dec13:50
di 13 dec16:30
top LeoLeo: Het Alpacafeest! (Vue Arnhem)
zo 11 dec11:00
wo 14 dec13:10
poster 'Love Actually' © 2003 United International Pictures (UIP) top Love Actually (Vue Arnhem)
za 10 dec15:00
ma 12 dec19:30
top Lyle, Lyle, Crocodile (Vue Arnhem)
vr 9 dec18:50
zo 11 dec17:20
top Prey for the Devil (Vue Arnhem)
do 8 dec21:10
vr 9 dec22:00
za 10 dec22:00
di 13 dec21:00
top Puss in Boots: The Last Wish (Vue Arnhem)
vr 9 dec17:00
za 10 dec16:10 · 21:10
zo 11 dec12:30 · 16:30
ma 12 dec18:20
di 13 dec19:30
wo 14 dec18:30
top Puss in Boots: The Last Wish 3D (Vue Arnhem)
vr 9 dec19:30
za 10 dec19:00
zo 11 dec19:10
wo 14 dec16:30
Sneak Preview. Foto: Fernando de Sousa top Sneak Preview (Vue Arnhem)
zo 11 dec20:00
top Strange World (NL) (Vue Arnhem)
za 10 dec16:30
zo 11 dec13:30 · 15:20
wo 14 dec15:40
top The Estate (Vue Arnhem)
do 8 dec18:20
vr 9 dec18:40
top The Menu (Vue Arnhem)
do 8 dec20:00
vr 9 dec21:30
za 10 dec18:20 · 18:50 · 21:40
zo 11 dec16:50 · 20:40
ma 12 dec18:00 · 20:40
di 13 dec18:10 · 20:40
wo 14 dec20:40
top Ticket to Paradise (Vue Arnhem)
do 8 dec20:50
vr 9 dec21:10
za 10 dec19:20
zo 11 dec18:00
ma 12 dec20:50
di 13 dec18:00
wo 14 dec18:00
top To Olivia (Vue Arnhem)
di 13 dec14:00
top Violent Night (Vue Arnhem)
do 8 dec18:30 · 21:00
vr 9 dec21:40
za 10 dec21:50
zo 11 dec21:00
ma 12 dec21:00
di 13 dec16:40 · 20:50
wo 14 dec21:00
top Wil de Krokodil (Vue Arnhem)
za 10 dec13:30
zo 11 dec12:00 · 14:40
di 13 dec15:50
wo 14 dec15:20
top Wolf (Vue Arnhem)
di 13 dec14:00