home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Amsterdam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd

Bioscoop: Cinecenter

A Man Called Otto poster, © 2022 Universal Pictures International top A Man Called Otto (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb21:05
do 9 feb13:40 · 18:35
vr 10 feb13:40 · 20:35
za 11 feb15:40 · 21:10
zo 12 feb13:15 · 15:50 · 18:15
ma 13 feb11:15 · 13:30 · 16:15 · 18:30
di 14 feb13:30 · 16:15 · 18:30
top Aftersun (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb17:15
do 9 feb18:15
za 11 feb15:30
zo 12 feb14:00
top All the Beauty and the Bloodshed (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb11:45 · 18:20
do 9 feb13:00 · 21:00
vr 10 feb13:00
ma 13 feb18:45
di 14 feb15:45 · 18:45
top Babylon (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb19:30
vr 10 feb20:00
za 11 feb17:45
top Broker (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb15:40
do 9 feb16:00
vr 10 feb16:00
za 11 feb13:35
zo 12 feb15:35
ma 13 feb13:35
di 14 feb13:35
top Broker (EN subtitles) (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb20:55
di 14 feb21:15
top De Acht Bergen (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb14:15
De Koninklijke Republiek poster, © 2022 Amstelfilm top De Koninklijke Republiek (Cinecenter, Amsterdam)
do 9 feb13:55 · 18:55
vr 10 feb13:55
za 11 feb13:20
zo 12 feb11:00
ma 13 feb11:30
di 14 feb11:30
Godland poster, © 2022 Imagine top Godland (Cinecenter, Amsterdam)
zo 12 feb11:05
ma 13 feb21:05
top La Double vie de Véronique (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb11:10
top Le otto montagne (EN subtitles) (Cinecenter, Amsterdam)
zo 12 feb18:35
top Living (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb13:20
do 9 feb11:30
za 11 feb11:15
ma 13 feb14:00
di 14 feb14:00
Nostalgia poster, © 2022 Paradiso top Nostalgia (Cinecenter, Amsterdam)
do 9 feb11:00 · 15:40 · 21:20
vr 10 feb11:00 · 15:40 · 21:30
za 11 feb11:00 · 16:15 · 21:15
zo 12 feb13:05 · 20:55
ma 13 feb11:00 · 16:15 · 18:20
di 14 feb11:00 · 16:15 · 21:05
top Onder het Maaiveld (Cinecenter, Amsterdam)
vr 10 feb11:15
ma 13 feb11:05
top Tár (Cinecenter, Amsterdam)
zo 12 feb20:50
top The Banshees of Inisherin (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb11:00 · 13:30 · 16:00 · 18:45 · 21:15
do 9 feb11:15 · 16:15 · 18:45 · 21:10
vr 10 feb11:15 · 16:15 · 18:45 · 21:10
za 11 feb13:30 · 16:00 · 18:45 · 21:20
zo 12 feb11:10 · 13:35 · 16:00 · 18:25
ma 13 feb12:50 · 16:05 · 19:00 · 21:20
di 14 feb16:05 · 19:00 · 21:20
top The Fabelmans (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb12:30 · 15:30
do 9 feb15:30 · 20:30
vr 10 feb15:30 · 18:30
za 11 feb12:40 · 18:20
zo 12 feb16:15
ma 13 feb15:15 · 20:50
di 14 feb12:40 · 18:20
top The Inspection (Cinecenter, Amsterdam)
ma 13 feb21:30
top The Menu (Cinecenter, Amsterdam)
vr 10 feb18:20
za 11 feb19:00
The Whale poster, © 2022 Cinéart top The Whale (Cinecenter, Amsterdam)
wo 8 feb18:35
za 11 feb21:30
zo 12 feb21:30
di 14 feb21:30
top Triangle of Sadness (Cinecenter, Amsterdam)
zo 12 feb19:45
top Trois Couleurs: Blanc (Cinecenter, Amsterdam)
do 9 feb11:00
top Trois couleurs: Bleu (Cinecenter, Amsterdam)
do 9 feb13:30
vr 10 feb13:30
za 11 feb11:15
top Trois Couleurs: Rouge (Cinecenter, Amsterdam)
vr 10 feb11:30
top Women Talking (Cinecenter, Amsterdam)
zo 12 feb11:00
di 14 feb11:45


Bioscoop: Cinema De Balie

top All the Beauty and the Bloodshed (Cinema De Balie, Amsterdam)
wo 8 feb11:45 · 12:15 · 16:15 · 16:30 · 19:00 · 20:45
top Close (Cinema De Balie, Amsterdam)
wo 8 feb14:15
Eternal Spring poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top Eternal Spring (Cinema De Balie, Amsterdam)
wo 8 feb14:30 · 21:30
top The Devil's Drivers (Cinema De Balie, Amsterdam)
wo 8 feb10:15
White Balls on Walls poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top White Balls on Walls (Cinema De Balie, Amsterdam)
wo 8 feb18:45


Bioscoop: Cinema de Vlugt

top Ernest & Celestine: op avontuur in Brabbelland (Cinema de Vlugt, Amsterdam)
wo 8 feb14:30
top Klem (Cinema de Vlugt, Amsterdam)
wo 8 feb18:30
top Snow and the Bear (Cinema de Vlugt, Amsterdam)
wo 8 feb10:00
top The Banshees of Inisherin (Cinema de Vlugt, Amsterdam)
wo 8 feb12:00 · 21:00


Bioscoop: De Uitkijk

top Babylon (De Uitkijk, Amsterdam)
wo 8 feb20:00
top Bones and All (De Uitkijk, Amsterdam)
wo 8 feb17:30


top À plein temps (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb10:15
A Way to B poster, © 2022 Cinema Delicatessen top A Way to B (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
ma 13 feb19:00
top All the Beauty and the Bloodshed (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb10:30 · 18:15
do 9 feb16:45
vr 10 feb18:00
za 11 feb17:30
zo 12 feb19:30
ma 13 feb18:00
di 14 feb16:15
top Amator (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
zo 12 feb19:00
top Babylon (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb14:30 · 21:00
do 9 feb17:00
vr 10 feb11:45 · 20:45
za 11 feb21:00
zo 12 feb14:00
ma 13 feb16:45
di 14 feb15:15 · 20:30
top Blind Chance (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
do 9 feb14:30
top Broker (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb11:00
top Broker (EN subtitles) (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
zo 12 feb17:45
City Life poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top City Life (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
za 11 feb17:00
top De Acht Bergen (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb13:15
do 9 feb18:15
vr 10 feb16:00
za 11 feb14:30 · 18:00
zo 12 feb16:10
ma 13 feb20:30
di 14 feb13:15
De Koninklijke Republiek poster, © 2022 Amstelfilm top De Koninklijke Republiek (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb18:45
vr 10 feb12:30
za 11 feb10:30
zo 12 feb10:15
ma 13 feb12:15
di 14 feb15:45
Amerikaanse promotiefoto voor de 10-delige videoserie (c) New Yorker Films / Bioscoop.com top Dekalog 3 & 4 (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
vr 10 feb19:15
top Ernest & Celestine: op avontuur in Brabbelland (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
zo 12 feb14:15
Falcon Lake poster, © 2022 Cherry Pickers top Falcon Lake (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
do 9 feb12:00 · 21:15
vr 10 feb14:45 · 21:30
za 11 feb11:15 · 21:45
zo 12 feb12:45 · 21:30
ma 13 feb11:15 · 21:20
di 14 feb13:00 · 19:00
top Goya, Carrière & the Ghost of Buñuel (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
vr 10 feb17:00
ma 13 feb10:00
top Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
zo 12 feb13:45
ma 13 feb14:15
top In de sneeuw (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
zo 12 feb10:30
top Knor + Koning Worst (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb13:45
za 11 feb13:30
top La Double vie de Véronique (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
zo 12 feb11:15
ma 13 feb13:30
top Living (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb16:30
vr 10 feb19:00
za 11 feb18:30
ma 13 feb15:45
di 14 feb21:15
No Bears poster, © 2022 September top No Bears (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
do 9 feb11:30 · 19:00
vr 10 feb11:15 · 18:45
zo 12 feb11:30 · 18:30
ma 13 feb18:30
di 14 feb10:15 · 18:00
No Bears poster, © 2022 September top No Bears (EN subtitles) (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
za 11 feb15:30
top Return to Dust (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb18:30
do 9 feb14:00
za 11 feb14:15
ma 13 feb13:15
di 14 feb12:45
top Rimini (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb15:45
top Snow and the Bear (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb19:15
do 9 feb12:15
vr 10 feb13:45
za 11 feb13:00
ma 13 feb16:00
di 14 feb15:30
top The Fabelmans (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb13:15 · 21:15
do 9 feb14:30 · 20:45
vr 10 feb15:30 · 21:00
za 11 feb15:15 · 20:15
zo 12 feb15:15 · 20:30
ma 13 feb20:45
di 14 feb12:30 · 20:45
The Proof of the Pudding poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top The Proof of the Pudding (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
za 11 feb12:15
ma 13 feb10:00
top Triangle of Sadness (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb16:15 · 21:15
do 9 feb21:15
vr 10 feb21:15
za 11 feb20:45
zo 12 feb16:30
ma 13 feb16:00
di 14 feb21:30
top Trois Couleurs: Blanc (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
za 11 feb10:00
top Trois Couleurs: Blanc (EN subtitles) (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb21:30
top Trois couleurs: Bleu (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb12:15
vr 10 feb10:15
top Trois Couleurs: Rouge (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
do 9 feb10:45
di 14 feb11:00
White Balls on Walls poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top White Balls on Walls (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
wo 8 feb11:00
do 9 feb10:15
za 11 feb10:45
ma 13 feb12:00
di 14 feb10:45
top Yuku en de Himalayabloem (EYE Film Instituut Nederland, Amsterdam)
za 11 feb12:30
zo 12 feb12:30


Bioscoop: FC Hyena

top Babylon (FC Hyena, Amsterdam)
wo 8 feb20:15
do 9 feb13:00 · 20:15
vr 10 feb13:15 · 20:30
za 11 feb20:30
zo 12 feb16:30
ma 13 feb11:45 · 20:15
di 14 feb13:00 · 20:15
top Broker (FC Hyena, Amsterdam)
wo 8 feb12:15 · 18:45
do 9 feb18:45
vr 10 feb12:30 · 19:00
za 11 feb19:00
zo 12 feb14:00
ma 13 feb11:00 · 17:45
di 14 feb12:30 · 17:45
top De Acht Bergen (FC Hyena, Amsterdam)
wo 8 feb14:45
do 9 feb14:45
vr 10 feb15:00
za 11 feb14:45
zo 12 feb17:45
ma 13 feb14:10
di 14 feb15:00
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (FC Hyena, Amsterdam)
wo 8 feb14:30
za 11 feb12:30
zo 12 feb13:15
top Hotel Sinestra (FC Hyena, Amsterdam)
wo 8 feb12:45
za 11 feb12:15
zo 12 feb12:10
La famille Bélier poster, © 2014 Independent Films top La famille Bélier (FC Hyena, Amsterdam)
za 11 feb14:00
top The Banshees of Inisherin (FC Hyena, Amsterdam)
wo 8 feb16:30 · 21:15
do 9 feb16:30 · 21:15
vr 10 feb16:45 · 21:30
za 11 feb16:45 · 21:30
zo 12 feb15:30 · 20:30
ma 13 feb17:00 · 21:20
di 14 feb16:30 · 19:00
top Triangle of Sadness (FC Hyena, Amsterdam)
wo 8 feb17:30
do 9 feb17:30
vr 10 feb17:45
za 11 feb17:45
zo 12 feb20:00
ma 13 feb15:10
top Women Talking (FC Hyena, Amsterdam)
ma 13 feb19:15


Bioscoop: Filmhallen

A Man Called Otto poster, © 2022 Universal Pictures International top A Man Called Otto (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb21:15
do 9 feb15:45 · 18:30 · 21:15
vr 10 feb15:45 · 18:30 · 21:15
za 11 feb15:50 · 18:30 · 21:15
zo 12 feb15:50 · 18:30 · 21:15
ma 13 feb15:45 · 18:30 · 21:15
di 14 feb15:45 · 18:30 · 21:15
top Aftersun (Filmhallen, Amsterdam)
do 9 feb20:00
top All the Beauty and the Bloodshed (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb13:45 · 21:00
do 9 feb10:40
vr 10 feb21:00
za 11 feb21:00
zo 12 feb21:00
ma 13 feb21:00
di 14 feb10:40
top Avatar: The Way of Water (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb14:30
top Babylon (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb12:00 · 16:00 · 19:00 · 20:15
do 9 feb12:00 · 16:00 · 20:15
vr 10 feb12:00 · 16:00 · 20:00
za 11 feb12:00 · 16:00 · 20:00
zo 12 feb11:00 · 20:00
ma 13 feb12:00 · 16:00 · 20:00
di 14 feb15:00 · 20:15
top Broker (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb10:30 · 21:00
do 9 feb15:30
vr 10 feb15:30
za 11 feb15:30
zo 12 feb15:30
ma 13 feb15:30
di 14 feb15:30
top Close (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb11:00 · 18:45
do 9 feb13:15
vr 10 feb13:15
za 11 feb13:15
zo 12 feb13:15
ma 13 feb13:15
di 14 feb13:15
top De Acht Bergen (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb15:10 · 18:15
do 9 feb13:15 · 21:00
vr 10 feb13:15 · 21:00
za 11 feb13:15 · 21:00
zo 12 feb13:15 · 21:00
ma 13 feb13:15 · 21:00
di 14 feb13:15 · 21:00
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Filmhallen, Amsterdam)
za 11 feb13:40
zo 12 feb13:40
De Koninklijke Republiek poster, © 2022 Amstelfilm top De Koninklijke Republiek (Filmhallen, Amsterdam)
do 9 feb16:30
vr 10 feb16:30
za 11 feb16:30
zo 12 feb16:30
ma 13 feb16:30
di 14 feb16:30
top Emily (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb13:15
do 9 feb11:00
vr 10 feb11:00
za 11 feb11:00
zo 12 feb11:00
ma 13 feb11:00
di 14 feb11:00
Eternal Spring poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top Eternal Spring (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb13:10
do 9 feb11:00
vr 10 feb11:00
ma 13 feb11:00
di 14 feb11:00
Falcon Lake poster, © 2022 Cherry Pickers top Falcon Lake (Filmhallen, Amsterdam)
do 9 feb14:00 · 19:00
vr 10 feb14:00 · 19:00
za 11 feb14:00 · 19:00
zo 12 feb14:00 · 19:00
ma 13 feb14:00 · 19:00
di 14 feb14:00 · 19:00
top Good Luck to You, Leo Grande (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb11:30
do 9 feb18:00
vr 10 feb11:00
za 11 feb11:00
zo 12 feb11:00
ma 13 feb11:00
di 14 feb18:00
L'Innocent poster, © 2022 Cinéart top L'Innocent (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb14:15 · 18:30
do 9 feb13:15
vr 10 feb13:15
za 11 feb13:15
zo 12 feb13:15
ma 13 feb13:15
di 14 feb13:15
top La Double vie de Véronique (Filmhallen, Amsterdam)
do 9 feb18:45
vr 10 feb13:30
ma 13 feb11:15
di 14 feb11:15
top Living (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb18:45
do 9 feb18:30
vr 10 feb18:30
za 11 feb18:30
zo 12 feb18:30
ma 13 feb18:30
di 14 feb12:30 · 18:30
No Bears poster, © 2022 September top No Bears (Filmhallen, Amsterdam)
do 9 feb13:00 · 18:40
vr 10 feb13:00 · 18:40
za 11 feb11:15 · 18:40
zo 12 feb11:15 · 18:40
ma 13 feb13:00 · 18:40
di 14 feb13:00 · 18:40
Nostalgia poster, © 2022 Paradiso top Nostalgia (Filmhallen, Amsterdam)
do 9 feb16:15 · 21:15
vr 10 feb16:15 · 21:15
za 11 feb16:15 · 21:15
zo 12 feb16:15 · 21:15
ma 13 feb16:15 · 21:15
di 14 feb16:15 · 21:15
top Presque (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb16:30
do 9 feb15:30
vr 10 feb15:30
za 11 feb15:30
zo 12 feb15:30
ma 13 feb15:30
di 14 feb15:30
top Return to Dust (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb11:00
do 9 feb10:30
vr 10 feb10:30
za 11 feb10:30
zo 12 feb10:30
ma 13 feb10:30
di 14 feb10:30
top She Said (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb16:00
do 9 feb10:30
vr 10 feb10:30
za 11 feb10:30
zo 12 feb10:30
ma 13 feb10:30
di 14 feb10:30
top The Banshees of Inisherin (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb11:30 · 14:00 · 16:30 · 19:00 · 21:30
do 9 feb11:30 · 14:00 · 16:30 · 19:00 · 21:30
vr 10 feb11:30 · 14:00 · 16:30 · 19:00 · 21:30
za 11 feb11:30 · 14:00 · 16:30 · 19:00 · 21:30
zo 12 feb11:30 · 14:00 · 16:30 · 19:00 · 21:30
ma 13 feb11:30 · 14:00 · 16:30 · 19:00 · 21:30
di 14 feb11:30 · 14:00 · 16:30 · 19:00 · 21:30
top The Fabelmans (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb11:15 · 15:15 · 18:30 · 20:45
do 9 feb12:00 · 15:15 · 18:30 · 20:45
vr 10 feb12:00 · 15:15 · 18:30 · 20:45
za 11 feb12:00 · 15:15 · 18:30 · 20:45
zo 12 feb12:00 · 15:15 · 18:30 · 20:45
ma 13 feb12:00 · 15:15 · 18:30 · 20:45
di 14 feb12:00 · 15:15 · 18:30 · 20:45
top The Menu (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb21:40
do 9 feb21:40
vr 10 feb21:40
za 11 feb21:40
zo 12 feb21:40
ma 13 feb21:40
di 14 feb21:40
The Whale poster, © 2022 Cinéart top The Whale (Filmhallen, Amsterdam)
zo 12 feb14:45 · 17:15
di 14 feb21:30
top Triangle of Sadness (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb12:15 · 15:15 · 18:15 · 21:15
do 9 feb15:45 · 21:00
vr 10 feb15:45 · 18:00 · 21:00
za 11 feb15:45 · 18:00 · 21:00
zo 12 feb15:45 · 18:00 · 21:00
ma 13 feb15:45 · 18:00 · 21:00
di 14 feb15:45 · 21:00
top Trois Couleurs: Blanc (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb13:00
vr 10 feb11:15
za 11 feb11:15
zo 12 feb13:30
ma 13 feb18:45
di 14 feb18:45
top Trois couleurs: Bleu (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb10:45
do 9 feb13:30
za 11 feb13:30
zo 12 feb18:45
di 14 feb13:30
top Trois Couleurs: Rouge (Filmhallen, Amsterdam)
wo 8 feb16:30
do 9 feb11:15
vr 10 feb18:45
za 11 feb18:45
zo 12 feb11:15
ma 13 feb13:30


Bioscoop: Filmhuis Cavia

top Algiers (Filmhuis Cavia, Amsterdam)
vr 10 feb20:30
top Lady Frankenstein (Filmhuis Cavia, Amsterdam)
za 11 feb20:30
top Recycled Thoughts: Rietveld shorts night (Filmhuis Cavia, Amsterdam)
zo 12 feb20:30


Bioscoop: Het Ketelhuis

A Way to B poster, © 2022 Cinema Delicatessen top A Way to B (Het Ketelhuis, Amsterdam)
do 9 feb10:45
top Concerned Citizen (Het Ketelhuis, Amsterdam)
za 11 feb17:00
top De Acht Bergen (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb11:15
vr 10 feb21:00
za 11 feb21:00
zo 12 feb21:00
ma 13 feb21:00
di 14 feb11:15
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb14:45
za 11 feb14:45
zo 12 feb14:45
De Koninklijke Republiek poster, © 2022 Amstelfilm top De Koninklijke Republiek (Het Ketelhuis, Amsterdam)
vr 10 feb12:45
zo 12 feb19:00
ma 13 feb10:45
Falcon Lake poster, © 2022 Cherry Pickers top Falcon Lake (Het Ketelhuis, Amsterdam)
do 9 feb17:00 · 19:00
vr 10 feb17:00 · 19:00
za 11 feb12:30 · 19:00
zo 12 feb12:30 · 17:00
ma 13 feb17:00 · 19:00
di 14 feb17:00 · 21:45
top Fien & Teun gaan kamperen (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb10:30
za 11 feb10:45
zo 12 feb10:45
top Hotel Sinestra (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb15:30
za 11 feb12:45
zo 12 feb12:45
top Klem (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb19:00
do 9 feb13:30 · 18:45
vr 10 feb10:30 · 18:45
za 11 feb13:45 · 18:45
zo 12 feb13:45
ma 13 feb12:30 · 13:45 · 18:45
di 14 feb10:30 · 14:30 · 18:45
top Knor (Het Ketelhuis, Amsterdam)
za 11 feb11:00
zo 12 feb11:00
L'Innocent poster, © 2022 Cinéart top L'Innocent (Het Ketelhuis, Amsterdam)
do 9 feb14:45 · 18:30
vr 10 feb14:45 · 19:00
za 11 feb19:00
zo 12 feb17:00
ma 13 feb19:00
di 14 feb19:00
L'Innocent poster, © 2022 Cinéart top L'Innocent (EN subtitles) (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb19:00
top Living (Het Ketelhuis, Amsterdam)
do 9 feb16:45
vr 10 feb17:00
ma 13 feb17:00
di 14 feb17:00
top Lyle, Lyle, Crocodile (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb14:30
za 11 feb14:30
zo 12 feb14:30
Mascotte poster, © 2023 Gusto Entertainment top Mascotte (Het Ketelhuis, Amsterdam)
do 9 feb12:45
vr 10 feb12:45
ma 13 feb12:45
Mascotte poster, © 2023 Gusto Entertainment top Mascotte (EN subtitles) (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb12:15
Nostalgia poster, © 2022 Paradiso top Nostalgia (Het Ketelhuis, Amsterdam)
do 9 feb20:30
top Presque (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb17:00
do 9 feb14:45
vr 10 feb14:45
za 11 feb17:00
ma 13 feb14:45
di 14 feb14:45
Siete Jereles poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top Siete Jereles (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb20:00 · 21:00
top The Banshees of Inisherin (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb17:15 · 21:15
do 9 feb16:00 · 21:15
vr 10 feb10:30 · 16:15 · 21:15
za 11 feb11:15 · 16:15 · 21:15
zo 12 feb16:15 · 20:45
ma 13 feb14:45 · 16:15 · 21:15
di 14 feb16:15 · 21:15
The Proof of the Pudding poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top The Proof of the Pudding (Het Ketelhuis, Amsterdam)
zo 12 feb19:00
ma 13 feb10:30
di 14 feb12:45
top Triangle of Sadness (Het Ketelhuis, Amsterdam)
wo 8 feb21:00
do 9 feb21:00
vr 10 feb13:15 · 21:00
za 11 feb21:00
zo 12 feb21:00
ma 13 feb21:00
di 14 feb21:00
White Balls on Walls poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top White Balls on Walls (Het Ketelhuis, Amsterdam)
do 9 feb12:45
zo 12 feb11:15


Bioscoop: Kriterion

A Serious Man poster, © 2009 Universal Pictures top A Serious Man (Kriterion, Amsterdam)
za 11 feb16:30
top Babylon (Kriterion, Amsterdam)
wo 8 feb15:15
vr 10 feb20:40
za 11 feb14:50
zo 12 feb15:15
ma 13 feb20:45
top Broker (Kriterion, Amsterdam)
vr 10 feb16:10
zo 12 feb16:00
top Broker (EN subtitles) (Kriterion, Amsterdam)
wo 8 feb21:00
do 9 feb16:30
di 14 feb16:00
Poster 'Cléo de 5 à 7' (c) 2002 top Cléo de 5 à 7 (Kriterion, Amsterdam)
ma 13 feb21:00
top Drifting (Kriterion, Amsterdam)
wo 8 feb21:15
zo 12 feb16:30
Falcon Lake poster, © 2022 Cherry Pickers top Falcon Lake (Kriterion, Amsterdam)
do 9 feb16:15 · 21:30
vr 10 feb18:40
za 11 feb12:30 · 21:45
zo 12 feb13:30
ma 13 feb18:40
di 14 feb19:10
Falcon Lake poster, © 2022 Cherry Pickers top Falcon Lake (EN subtitles) (Kriterion, Amsterdam)
vr 10 feb12:15
zo 12 feb19:00
Het Regent Gehaktballen poster, © 2009 Sony Pictures Releasing top Het Regent Gehaktballen (Kriterion, Amsterdam)
zo 12 feb14:30
top La Double vie de Véronique (Kriterion, Amsterdam)
do 9 feb16:45
zo 12 feb13:10
top Living (Kriterion, Amsterdam)
wo 8 feb16:00
vr 10 feb14:30
zo 12 feb21:05
Meet Me in the Bathroom poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top Meet Me in the Bathroom (Kriterion, Amsterdam)
zo 12 feb18:45
ma 13 feb16:15
di 14 feb22:00
No Bears poster, © 2022 September top No Bears (Kriterion, Amsterdam)
do 9 feb18:45
vr 10 feb16:35
za 11 feb16:45
ma 13 feb16:00
No Bears poster, © 2022 September top No Bears (EN subtitles) (Kriterion, Amsterdam)
zo 12 feb12:20
top One Cut of the Dead (Kriterion, Amsterdam)
ma 13 feb00:05
top Return to Dust (Kriterion, Amsterdam)
vr 10 feb12:45
top Return to Dust (EN Subtitles) (Kriterion, Amsterdam)
wo 8 feb12:40
ma 13 feb15:45
top Terrifier 2 (Kriterion, Amsterdam)
za 11 feb23:50
zo 12 feb00:15
top The Banshees of Inisherin (Kriterion, Amsterdam)
wo 8 feb16:15 · 18:45
do 9 feb19:00 · 21:15
vr 10 feb18:25 · 21:45
za 11 feb18:30 · 21:30
zo 12 feb21:25
ma 13 feb21:20
di 14 feb18:45
top The Fabelmans (Kriterion, Amsterdam)
wo 8 feb13:20 · 18:30
do 9 feb21:00
vr 10 feb15:30 · 21:00
za 11 feb13:45 · 18:45
zo 12 feb18:30
ma 13 feb18:25
di 14 feb16:15 · 21:15
The Whale poster, © 2022 Cinéart top The Whale (Kriterion, Amsterdam)
wo 8 feb21:30
za 11 feb19:00
top Triangle of Sadness (Kriterion, Amsterdam)
wo 8 feb13:00 · 18:15
do 9 feb18:30
vr 10 feb18:55
za 11 feb21:00
zo 12 feb20:50
ma 13 feb18:10
di 14 feb17:10
top Trois Couleurs: Blanc (Kriterion, Amsterdam)
vr 10 feb14:15
top Trois couleurs: Bleu (Kriterion, Amsterdam)
vr 10 feb12:30
za 11 feb14:35
top Trois Couleurs: Rouge (Kriterion, Amsterdam)
za 11 feb12:45


Bioscoop: LAB111

Before Midnight poster, © 2013 Wild Bunch top Before Midnight (LAB111, Amsterdam)
do 9 feb21:30
za 11 feb10:30
di 14 feb21:30
poster 'Before Sunrise' © 1995 top Before Sunrise (LAB111, Amsterdam)
do 9 feb19:15
vr 10 feb10:00
zo 12 feb21:30
ma 13 feb16:15
di 14 feb16:30
poster 'Before Sunset' © 2004 Warner Bros. top Before Sunset (LAB111, Amsterdam)
vr 10 feb19:30
za 11 feb21:30
ma 13 feb21:30
di 14 feb19:30
Berberian Sound Studio poster, © 2012 Eye Film Instituut top Berberian Sound Studio (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb10:15
vr 10 feb16:45
za 11 feb12:30
zo 12 feb16:45
ma 13 feb12:30
di 14 feb16:45
top Blind Chance (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb16:45
do 9 feb16:15
vr 10 feb18:45
za 11 feb21:00
ma 13 feb21:00
top Broker (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb21:30
do 9 feb14:00
vr 10 feb14:00
za 11 feb16:00
zo 12 feb18:45
ma 13 feb13:15
di 14 feb10:30
top Everything Everywhere All at Once (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb16:00
vr 10 feb13:15
za 11 feb21:15
top Flux Gourmet (LAB111, Amsterdam)
do 9 feb18:45
vr 10 feb21:00
za 11 feb18:30
zo 12 feb21:00
ma 13 feb18:45
di 14 feb21:00
top Groundhog Day (LAB111, Amsterdam)
za 11 feb13:15
zo 12 feb13:15
ma 13 feb10:30
Poster 'Hiroshima mon Amour' © 1959 top Hiroshima, mon Amour (LAB111, Amsterdam)
do 9 feb21:00
vr 10 feb14:45
za 11 feb16:45
zo 12 feb14:45
ma 13 feb16:45
di 14 feb14:45
top In Fabric (LAB111, Amsterdam)
vr 10 feb12:30
za 11 feb14:15
zo 12 feb12:30
di 14 feb12:30
top La Double vie de Véronique (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb12:00
do 9 feb19:00
zo 12 feb17:00
ma 13 feb16:30
top Les cinq diables (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb14:45
do 9 feb12:00
top Licorice Pizza (LAB111, Amsterdam)
za 11 feb13:15
di 14 feb13:15
Meet Me in the Bathroom poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top Meet Me in the Bathroom (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb19:00
do 9 feb16:00
vr 10 feb21:15
za 11 feb18:45
zo 12 feb21:15
di 14 feb18:30
top Moonage Daydream (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb13:15
do 9 feb13:15
ma 13 feb13:30
top Mulholland Drive (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb21:15
do 9 feb21:15
ma 13 feb21:15
di 14 feb21:15
poster 'Nobody Knows' © 2004 Bright Angel Distribution top Nobody Knows (LAB111, Amsterdam)
za 11 feb10:15
ma 13 feb10:15
Originele poster 'Roman Holiday' © 2002 Filmmuseum top Roman Holiday (LAB111, Amsterdam)
do 9 feb16:45
vr 10 feb17:00
za 11 feb19:00
zo 12 feb16:00
ma 13 feb18:30
di 14 feb14:00
Shoplifters poster, © 2018 September top Shoplifters (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb10:30
vr 10 feb10:15
zo 12 feb10:15
di 14 feb10:15
top Snow and the Bear (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb19:15
zo 12 feb19:00
di 14 feb18:45
top That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb21:00
The Duke of Burgundy poster, © 2014 Cinemien top The Duke of Burgundy (LAB111, Amsterdam)
do 9 feb14:15
vr 10 feb10:30
The Whale poster, © 2022 Cinéart top The Whale (LAB111, Amsterdam)
vr 10 feb21:30
top The Worst Person in the World (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb12:15
za 11 feb10:00
zo 12 feb10:00
ma 13 feb10:00
di 14 feb10:00
top Trois Couleurs: Blanc (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb10:00
vr 10 feb16:30
zo 12 feb19:15
di 14 feb16:15
top Trois couleurs: Bleu (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb14:15
vr 10 feb19:00
za 11 feb16:15
ma 13 feb19:00
Twilight (c) Independent Films top Twilight (LAB111, Amsterdam)
wo 8 feb16:15


Bioscoop: Melkweg Cinema

Meet Me in the Bathroom poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top Meet Me in the Bathroom (Melkweg Cinema, Amsterdam)
za 11 feb19:00


A Man Called Otto poster, © 2022 Universal Pictures International top A Man Called Otto (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb16:15
do 9 feb10:30 · 15:20 · 19:20
vr 10 feb11:10 · 15:10 · 18:05 · 19:30
za 11 feb11:10 · 15:10 · 18:05 · 19:30
zo 12 feb10:55 · 14:40 · 16:25 · 19:10
ma 13 feb10:30 · 14:20 · 19:10
di 14 feb11:35 · 14:35 · 19:20
top Avatar: The Way of Water (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:00 · 20:30
do 9 feb14:30
vr 10 feb10:30 · 14:20 · 18:10
za 11 feb10:30 · 14:20 · 18:10
zo 12 feb14:30
ma 13 feb14:30
di 14 feb14:25
top Avatar: The Way Of Water 3D (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb11:25 · 12:35 · 15:20 · 16:30 · 20:00
do 9 feb10:00 · 12:35 · 16:00 · 20:20
vr 10 feb12:30 · 16:20 · 20:20
za 11 feb12:30 · 16:20 · 20:20
zo 12 feb10:00 · 12:35 · 16:30 · 20:20
ma 13 feb10:00 · 12:35 · 16:30 · 20:20
di 14 feb10:00 · 12:35 · 16:30 · 20:20
top Babylon (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:30 · 15:40
do 9 feb10:00 · 15:10 · 18:00
vr 10 feb10:40 · 19:50
za 11 feb10:40 · 19:50
zo 12 feb10:10 · 18:00
ma 13 feb10:00 · 15:10 · 18:00
di 14 feb10:00 · 18:15
top De Acht Bergen (Pathé Amsterdam Noord)
ma 13 feb19:30
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:00 · 10:30 · 15:00
do 9 feb15:10
vr 10 feb12:30 · 14:50
za 11 feb12:30 · 14:50
zo 12 feb15:45
ma 13 feb15:45
di 14 feb15:50
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb13:15
do 9 feb10:05 · 13:40
vr 10 feb10:10
za 11 feb10:10
zo 12 feb10:05 · 13:40
ma 13 feb10:05 · 13:40
di 14 feb10:05 · 13:40
top De Notenkraker en de Toverfluit (NL) (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:00
do 9 feb10:30
vr 10 feb13:00
za 11 feb13:00
zo 12 feb10:35
ma 13 feb10:30
di 14 feb10:35
top De Tatta's (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:20 · 14:15 · 16:15 · 18:15 · 22:10
do 9 feb10:20 · 14:45 · 19:40 · 22:10
vr 10 feb16:35 · 18:45 · 23:10
za 11 feb16:35 · 18:45 · 23:10
zo 12 feb10:20 · 15:00 · 17:30 · 19:40 · 22:10
ma 13 feb10:20 · 15:00 · 19:40 · 22:10
di 14 feb10:20 · 13:55 · 17:30 · 19:40 · 22:10
top Faithfully Yours (Pathé Amsterdam Noord)
ma 13 feb17:00
top Fien & Teun gaan kamperen (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:10 · 14:00
do 9 feb10:20
vr 10 feb10:30
za 11 feb10:30
zo 12 feb10:25
ma 13 feb10:20
di 14 feb10:20
top Fijn weekend (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb11:55 · 15:00 · 18:00
do 9 feb13:10 · 17:35
vr 10 feb17:50
za 11 feb17:50
zo 12 feb13:10 · 17:15 · 19:20
ma 13 feb13:10 · 17:30
di 14 feb17:15
top Het Feest van Tante Rita (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb12:50
vr 10 feb10:00
za 11 feb10:00
zo 12 feb12:40
top Hotel Sinestra (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:20
do 9 feb12:30
ma 13 feb12:30
di 14 feb12:35
top House Party (Pathé Amsterdam Noord)
za 11 feb22:30
top Klem (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:15 · 12:05 · 15:20 · 17:30 · 20:10
do 9 feb10:25 · 14:50 · 18:20 · 20:10
vr 10 feb10:20 · 11:30 · 14:20 · 19:20
za 11 feb10:20 · 11:30 · 14:20 · 19:20
zo 12 feb10:45 · 12:20 · 18:20 · 20:10
ma 13 feb10:25 · 13:20 · 18:10 · 20:10
di 14 feb11:20 · 12:20 · 20:50
top Knock at the Cabin (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:00 · 15:55 · 19:20
do 9 feb13:45 · 17:10 · 19:10 · 22:00
vr 10 feb17:00 · 20:50 · 23:00
za 11 feb17:00 · 20:50 · 23:00
zo 12 feb13:45 · 17:10 · 21:55
ma 13 feb13:45 · 19:00 · 21:55
di 14 feb16:10 · 18:50 · 22:00
top M3GAN (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb21:45
do 9 feb12:55 · 21:50
vr 10 feb21:45 · 22:30
za 11 feb21:45 · 22:30
zo 12 feb21:50
ma 13 feb12:55 · 21:50
di 14 feb21:50
top Magic Mike's Last Dance (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb19:45 · 20:10 · 20:30
do 9 feb10:00 · 12:00 · 15:15 · 17:45 · 19:45 · 21:25
vr 10 feb10:30 · 12:45 · 14:30 · 15:20 · 18:00 · 20:00 · 22:15
za 11 feb10:30 · 12:45 · 14:30 · 15:20 · 18:00 · 20:00
zo 12 feb10:00 · 12:05 · 13:55 · 15:15 · 17:45 · 19:45 · 21:50
ma 13 feb10:00 · 12:00 · 15:15 · 17:45 · 19:45
di 14 feb12:00 · 13:15 · 15:50 · 18:15
top Operation Fortune: Ruse de guerre (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb12:25 · 16:40 · 19:00
do 9 feb12:25 · 15:55 · 19:00 · 21:40
vr 10 feb14:00 · 17:15 · 20:30 · 22:30
za 11 feb14:00 · 17:15 · 20:30 · 22:10
zo 12 feb15:00 · 19:20 · 21:40
ma 13 feb12:25 · 15:00 · 18:25 · 21:40
di 14 feb10:45 · 15:00
top Pathaan (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb12:10 · 15:30 · 18:50 · 20:20
do 9 feb10:45 · 16:20 · 20:40
vr 10 feb12:20 · 16:15 · 19:15 · 20:45
za 11 feb12:20 · 16:15 · 19:15 · 20:45
zo 12 feb10:45 · 16:20 · 20:40
ma 13 feb10:45 · 16:20 · 20:40
di 14 feb10:45 · 21:00
top Plane (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb10:50 · 14:55 · 18:30 · 21:40
do 9 feb10:30 · 14:00 · 16:50 · 17:50 · 20:30 · 21:30
vr 10 feb10:00 · 12:10 · 15:40 · 17:50 · 20:15 · 22:45
za 11 feb10:00 · 12:10 · 15:40 · 17:50 · 20:15 · 22:45
zo 12 feb10:50 · 14:00 · 16:00 · 17:50 · 20:30 · 21:30
ma 13 feb10:50 · 14:00 · 16:00 · 17:50 · 20:30 · 21:15
di 14 feb11:00 · 14:00 · 16:30 · 18:40 · 22:00
top Poker Face (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb17:15
top Puss in Boots: The Last Wish (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb17:10
do 9 feb12:55 · 18:10
vr 10 feb16:50
za 11 feb16:50
zo 12 feb13:20 · 18:10
ma 13 feb17:10
di 14 feb14:10 · 18:35
top Terrifier 2 (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb21:00
do 9 feb20:50
vr 10 feb22:05
za 11 feb22:00
zo 12 feb20:50
ma 13 feb20:50
di 14 feb21:10
top Titanic 3D (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb19:30
do 9 feb10:00 · 13:50 · 16:30 · 19:50
vr 10 feb10:00 · 12:00 · 14:00 · 15:55 · 19:50
za 11 feb10:00 · 12:00 · 14:00 · 15:55 · 19:50
zo 12 feb10:00 · 13:50 · 16:00 · 19:50
ma 13 feb10:00 · 13:50 · 16:00 · 19:50
di 14 feb10:00 · 13:50 · 16:00 · 19:45
top Wil de Krokodil (Pathé Amsterdam Noord)
wo 8 feb13:00 · 13:50 · 14:30
do 9 feb12:30
vr 10 feb10:10 · 13:50
za 11 feb10:10 · 13:50
zo 12 feb12:30
ma 13 feb12:30
di 14 feb13:50


Bioscoop: Pathé Arena

top Asterix & Obelix in het Middenrijk (Pathé Arena, Amsterdam)
za 11 feb10:55 · 13:10 · 16:30
top Avatar: The Way of Water (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb10:00
vr 10 feb21:00
za 11 feb21:00
zo 12 feb11:00 · 20:20
ma 13 feb13:00
di 14 feb13:00
top Avatar: The Way Of Water 3D (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb11:00 · 13:20 · 14:00 · 15:15 · 19:50 · 20:30
do 9 feb11:00 · 12:00 · 14:00 · 15:15 · 15:55 · 19:50 · 20:30
vr 10 feb10:00 · 11:00 · 12:00 · 14:00 · 15:00 · 16:00 · 18:00 · 20:00 · 21:30
za 11 feb10:00 · 11:00 · 12:00 · 14:00 · 15:00 · 16:00 · 18:00 · 20:00 · 21:30
zo 12 feb10:00 · 12:40 · 15:00 · 17:50 · 19:20
ma 13 feb11:00 · 12:00 · 14:00 · 15:15 · 15:55 · 19:50 · 20:30
di 14 feb11:00 · 12:00 · 14:00 · 15:15 · 15:55 · 19:50 · 20:30
top Babylon (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb10:45
do 9 feb12:35 · 20:40
vr 10 feb12:40 · 21:50
za 11 feb12:40 · 21:50
zo 12 feb20:10
ma 13 feb12:35 · 20:40
di 14 feb12:35
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb13:15
do 9 feb13:25
vr 10 feb10:20 · 11:20 · 15:00
za 11 feb10:20 · 11:20 · 15:00
zo 12 feb10:00 · 12:20 · 16:30
ma 13 feb13:25
di 14 feb14:05
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb15:30
do 9 feb15:45
vr 10 feb13:50 · 16:20
za 11 feb13:50 · 16:20
zo 12 feb14:40
ma 13 feb15:45
di 14 feb16:25
top De Tatta's (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb10:00 · 12:05 · 16:05 · 18:05 · 20:10 · 22:15
do 9 feb10:00 · 12:05 · 14:05 · 16:10 · 19:40 · 22:20
vr 10 feb10:40 · 16:05 · 18:10 · 19:30 · 21:40 · 23:10
za 11 feb10:40 · 16:05 · 18:10 · 19:30 · 21:40 · 23:10
zo 12 feb10:00 · 13:05 · 15:10 · 17:05 · 19:55 · 22:00
ma 13 feb10:00 · 12:05 · 14:05 · 16:10 · 19:40 · 22:20
di 14 feb10:00 · 12:05 · 14:05 · 16:10 · 19:40 · 22:20
top Fien & Teun gaan kamperen (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb15:05
do 9 feb10:00
vr 10 feb10:10 · 14:50
za 11 feb10:10 · 14:50
ma 13 feb10:00
di 14 feb10:00
top Het Feest van Tante Rita (Pathé Arena, Amsterdam)
do 9 feb10:05
vr 10 feb10:30
za 11 feb10:30
zo 12 feb10:20 · 12:15 · 14:05
ma 13 feb10:05
di 14 feb10:05
top Hotel Sinestra (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb15:20
do 9 feb13:00
zo 12 feb10:20 · 12:20
ma 13 feb12:55
top House Party (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb10:35 · 12:45 · 16:50
do 9 feb10:45 · 17:00
ma 13 feb10:35 · 17:00
di 14 feb11:20 · 13:45
top Klem (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb10:20 · 12:00 · 16:40 · 19:00
do 9 feb10:05 · 12:30 · 14:50 · 17:10 · 19:30
vr 10 feb11:15 · 13:40 · 16:55 · 19:20 · 20:20
za 11 feb11:15 · 13:40 · 16:55 · 19:20 · 20:20
zo 12 feb15:45 · 18:55 · 20:55
ma 13 feb10:05 · 12:30 · 14:50 · 17:10 · 19:30
di 14 feb10:05 · 12:30 · 14:50 · 17:10 · 19:30
top Knock at the Cabin (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb11:15 · 13:25 · 15:40 · 17:15 · 19:30 · 21:50
do 9 feb10:00 · 12:15 · 15:30 · 18:05 · 21:45
vr 10 feb10:10 · 12:40 · 16:35 · 18:50 · 21:05 · 23:20
za 11 feb12:25 · 18:50 · 21:05 · 23:20
zo 12 feb10:50 · 18:40 · 21:45
ma 13 feb10:00 · 12:15 · 15:30 · 18:05 · 21:45
di 14 feb10:00 · 12:15 · 15:30 · 18:40 · 21:45
top Kutsal Damacana 4 (Pathé Arena, Amsterdam)
do 9 feb17:30 · 20:00 · 22:10
vr 10 feb22:50
za 11 feb22:50
zo 12 feb14:50 · 18:20 · 21:20
ma 13 feb17:30 · 20:00 · 22:10
di 14 feb17:30 · 20:00 · 22:10
top M3GAN (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb11:00 · 13:40 · 17:00 · 22:00
do 9 feb10:20 · 13:15 · 17:45 · 21:50
vr 10 feb22:50
za 11 feb22:50
zo 12 feb21:50
ma 13 feb10:20 · 13:15 · 17:45 · 21:50
di 14 feb10:20 · 13:15 · 17:45 · 21:30
top Magic Mike's Last Dance (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb18:30 · 19:00 · 19:30 · 20:00 · 20:30
do 9 feb10:10 · 12:40 · 15:10 · 16:20 · 17:40 · 18:50 · 20:10 · 21:20
vr 10 feb10:30 · 13:00 · 15:45 · 17:55 · 20:30 · 23:00
za 11 feb15:45 · 17:55 · 20:30 · 23:00
zo 12 feb11:20 · 13:45 · 16:10 · 19:00 · 21:25
ma 13 feb10:10 · 12:40 · 15:10 · 16:20 · 17:40 · 18:50 · 20:10 · 21:20
di 14 feb10:10 · 12:40 · 15:10 · 16:20 · 17:40 · 18:50 · 20:10 · 21:20
top Oeps! Kids overboord (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb14:05
do 9 feb15:00
vr 10 feb14:55
za 11 feb10:20 · 12:45 · 14:50
zo 12 feb10:20 · 12:20 · 14:20 · 16:20
ma 13 feb15:00
top Operation Fortune: Ruse de guerre (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb10:55 · 14:20 · 15:55 · 21:40
do 9 feb10:50 · 13:30 · 16:00 · 18:10 · 21:35
vr 10 feb12:25 · 17:05 · 18:15 · 20:40 · 22:35
za 11 feb12:25 · 17:05 · 18:15 · 20:40 · 22:35
zo 12 feb10:50 · 17:00 · 18:35 · 21:35
ma 13 feb10:50 · 13:30 · 16:00 · 18:10 · 21:35
di 14 feb10:50 · 13:30 · 16:00 · 18:15 · 21:40
top Pathaan (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb13:00 · 16:15 · 20:40
do 9 feb10:15 · 14:15 · 19:05 · 20:20
vr 10 feb12:30 · 14:15 · 17:30 · 19:10 · 20:50 · 22:00
za 11 feb12:30 · 14:15 · 17:30 · 19:10 · 20:50 · 22:00
zo 12 feb10:40 · 12:00 · 14:00 · 15:15 · 17:20 · 18:30 · 20:40
ma 13 feb10:15 · 14:15 · 19:05 · 20:20
di 14 feb10:15 · 14:15 · 19:05 · 20:45
top Plane (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb11:05 · 11:30 · 13:25 · 15:50 · 18:00 · 18:20 · 19:30 · 21:30
do 9 feb11:05 · 11:30 · 14:30 · 16:50 · 18:00 · 19:10 · 21:00 · 22:00
vr 10 feb10:25 · 12:50 · 15:25 · 17:20 · 19:00 · 19:45 · 22:10
za 11 feb10:25 · 12:50 · 15:25 · 17:20 · 19:00 · 19:45 · 22:10
zo 12 feb11:20 · 13:45 · 16:10 · 19:10 · 21:05 · 21:45
ma 13 feb11:05 · 11:30 · 14:30 · 16:50 · 18:00 · 19:10 · 21:00 · 22:00
di 14 feb11:30 · 11:45 · 14:30 · 16:50 · 18:00 · 19:10 · 20:50 · 22:00
top Poker Face (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb10:00
zo 12 feb18:15
top Prestij Meselesi (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb10:30 · 12:50 · 17:10 · 21:45
do 9 feb11:40 · 19:15
zo 12 feb20:30
ma 13 feb11:40 · 19:15
di 14 feb11:40 · 18:40
top Puss in Boots: The Last Wish (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb12:45 · 19:15
do 9 feb10:40 · 16:40 · 18:30
vr 10 feb12:40 · 16:20 · 18:40
za 11 feb12:40 · 16:20 · 18:40
zo 12 feb14:20 · 16:40 · 19:30
ma 13 feb10:40 · 16:45 · 18:30
di 14 feb10:40 · 16:45 · 18:30
top Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb15:00
vr 10 feb10:05 · 12:10
za 11 feb10:10 · 12:10
top Terrifier 2 (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb10:05 · 21:35
zo 12 feb17:20
top The Menu (Pathé Arena, Amsterdam)
vr 10 feb10:20
za 11 feb10:20
top Titanic 3D (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb19:40
do 9 feb19:30
vr 10 feb15:15 · 18:50
za 11 feb15:15 · 18:50
zo 12 feb10:30 · 13:50 · 16:00
ma 13 feb19:30
di 14 feb19:30
top Wil de Krokodil (Pathé Arena, Amsterdam)
wo 8 feb14:30
vr 10 feb10:00 · 12:20 · 14:40
za 11 feb10:00 · 14:40
zo 12 feb10:15 · 13:20


Bioscoop: Pathé City

A Man Called Otto poster, © 2022 Universal Pictures International top A Man Called Otto (Pathé City, Amsterdam)
do 9 feb16:10 · 19:00
vr 10 feb11:30 · 14:50 · 20:10
za 11 feb16:00 · 20:05
zo 12 feb17:10 · 19:20
ma 13 feb13:45 · 15:45 · 18:40
di 14 feb10:00 · 15:30 · 18:10
top Aftersun (Pathé City, Amsterdam)
do 9 feb14:25
za 11 feb15:25
ma 13 feb22:00
top Avatar: The Way of Water (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb20:45
do 9 feb10:25
vr 10 feb10:05
za 11 feb10:00
zo 12 feb17:30
ma 13 feb10:05
di 14 feb10:05
top Avatar: The Way Of Water 3D (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb10:30
do 9 feb15:25
vr 10 feb15:15 · 21:50
za 11 feb21:15
zo 12 feb12:00 · 20:00
ma 13 feb15:25
di 14 feb15:25
top Babylon (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb13:15 · 16:30 · 20:00
do 9 feb10:20 · 13:30 · 20:15
vr 10 feb10:45 · 13:45 · 20:30
za 11 feb09:55 · 10:30 · 13:45 · 21:10
zo 12 feb09:35 · 13:30 · 20:15
ma 13 feb10:45 · 13:30 · 19:15
di 14 feb16:10 · 20:45
top De Acht Bergen (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb10:30 · 14:35
za 11 feb10:00
zo 12 feb09:30
top Klem (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb17:00 · 21:50
do 9 feb10:45 · 16:40 · 19:40
vr 10 feb12:30 · 16:30 · 21:10
za 11 feb13:00 · 16:30 · 18:50
zo 12 feb12:50 · 15:10 · 21:30
ma 13 feb10:20 · 16:30 · 19:40
di 14 feb10:00 · 15:40 · 19:10
Poster van 'L' Innocente' (c) 1976 top L' Innocente (1976) (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb14:50 · 19:25
do 9 feb12:20 · 18:50
vr 10 feb16:40 · 18:00
za 11 feb11:50 · 18:00
zo 12 feb16:50
ma 13 feb10:00 · 19:05
di 14 feb22:20
top Living (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb10:05 · 17:15
do 9 feb10:00
vr 10 feb10:00
za 11 feb09:40
zo 12 feb09:30
ma 13 feb12:00
top Magic Mike's Last Dance (Pathé City, Amsterdam)
do 9 feb12:10 · 16:20 · 21:35
vr 10 feb10:00 · 15:40 · 19:45 · 23:30
za 11 feb09:30 · 15:40 · 21:00 · 23:00
zo 12 feb09:45 · 16:15 · 18:35 · 22:05
ma 13 feb14:10 · 16:15 · 21:15
di 14 feb12:15 · 14:35 · 19:20 · 22:05
Mascotte poster, © 2023 Gusto Entertainment top Mascotte (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb12:40 · 18:35
do 9 feb14:30
vr 10 feb12:10
za 11 feb16:20
zo 12 feb11:45
ma 13 feb14:40
di 14 feb14:40
Nostalgia poster, © 2022 Paradiso top Nostalgia (Pathé City, Amsterdam)
do 9 feb14:10 · 22:00
vr 10 feb14:20 · 18:45
za 11 feb13:30 · 18:30
zo 12 feb12:05 · 19:00
ma 13 feb12:15 · 21:50
di 14 feb13:45 · 21:40
top Operation Fortune: Ruse de guerre (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb10:15 · 15:10 · 21:30
do 9 feb13:55 · 22:00
vr 10 feb10:10
za 11 feb11:50
zo 12 feb10:30 · 21:55
di 14 feb12:15
top Poker Face (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb13:10
vr 10 feb22:50
za 11 feb23:20
di 14 feb10:20
top Terrifier 2 (Pathé City, Amsterdam)
vr 10 feb23:00
za 11 feb22:40
top The Banshees of Inisherin (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb10:20 · 12:15 · 16:50 · 19:25
do 9 feb10:00 · 13:00 · 16:35 · 18:45 · 20:55
vr 10 feb10:20 · 14:05 · 17:30 · 19:00 · 22:15
za 11 feb10:20 · 14:10 · 17:35 · 20:30 · 23:00
zo 12 feb09:35 · 12:25 · 14:30 · 16:55 · 19:45
ma 13 feb10:00 · 13:00 · 16:45 · 18:20 · 21:20
di 14 feb10:40 · 13:00 · 16:50 · 19:45 · 21:30
top The Fabelmans (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb10:10 · 15:35 · 20:15
do 9 feb10:30 · 13:10 · 16:40 · 19:00
vr 10 feb12:40 · 17:25 · 18:50
za 11 feb12:40 · 20:00
zo 12 feb13:15 · 21:15
ma 13 feb10:25 · 12:45 · 17:10 · 18:50
di 14 feb10:30 · 12:30 · 18:00
top The Menu (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb14:10
The Whale poster, © 2022 Cinéart top The Whale (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb17:30
vr 10 feb14:15
za 11 feb13:55
zo 12 feb14:45
ma 13 feb14:20
di 14 feb19:50
top Titanic 3D (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb13:30 · 19:15
do 9 feb19:15
vr 10 feb21:30
za 11 feb17:15
zo 12 feb16:00
ma 13 feb20:15
di 14 feb19:15
top Triangle of Sadness (Pathé City, Amsterdam)
wo 8 feb10:20 · 12:45 · 17:35 · 20:30
do 9 feb10:10 · 17:15 · 21:10
vr 10 feb12:20 · 16:50 · 20:00
za 11 feb14:15 · 17:30 · 18:40 · 21:35
zo 12 feb10:30 · 13:55 · 17:15 · 20:55
ma 13 feb10:10 · 16:50 · 20:45
di 14 feb11:05 · 13:55 · 17:00 · 21:00


Bioscoop: Pathé de Munt

top Asterix & Obelix in het Middenrijk (Pathé de Munt, Amsterdam)
za 11 feb10:40 · 15:45
zo 12 feb12:50 · 16:25
top Avatar: The Way of Water (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb12:10
do 9 feb20:30
vr 10 feb11:00
za 11 feb10:50
zo 12 feb20:30
ma 13 feb12:30 · 20:30
top Avatar: The Way Of Water 3D (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb14:55 · 19:00 · 20:15
do 9 feb11:30 · 13:50 · 15:30 · 19:40
vr 10 feb12:20 · 16:20 · 18:50 · 20:30
za 11 feb12:20 · 16:20 · 18:50 · 20:30
zo 12 feb11:30 · 13:55 · 15:30 · 19:45
ma 13 feb13:30 · 15:20 · 19:30
di 14 feb11:00 · 15:30 · 19:10
top Babylon (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb11:00 · 15:15 · 19:15
do 9 feb12:30 · 14:50 · 19:10
vr 10 feb11:40 · 16:50 · 20:45
za 11 feb12:10 · 16:50 · 20:45
zo 12 feb10:15 · 19:10
ma 13 feb11:30 · 14:50 · 19:10
di 14 feb12:20 · 15:10 · 20:10
top Black Panther: Wakanda Forever (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb16:35 · 20:10
do 9 feb11:30 · 15:50 · 20:00
vr 10 feb11:10 · 20:15
za 11 feb12:10 · 20:15
zo 12 feb10:30 · 15:50 · 19:50
ma 13 feb11:30 · 15:50 · 20:00
di 14 feb15:40 · 18:30
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb15:50
do 9 feb15:20
vr 10 feb11:45 · 16:40
za 11 feb11:45 · 16:40
zo 12 feb11:50 · 15:20
ma 13 feb15:20
di 14 feb15:00
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb14:05
vr 10 feb14:10
za 11 feb14:10
zo 12 feb14:25
di 14 feb13:10
top De Tatta's (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb12:40 · 14:50 · 17:10 · 19:35
do 9 feb11:00 · 14:10 · 16:35 · 19:00 · 21:20
vr 10 feb13:20 · 15:40 · 18:00 · 20:20 · 22:40
za 11 feb13:20 · 15:40 · 18:00 · 20:20 · 22:40
zo 12 feb12:00 · 16:20 · 18:40 · 21:00
ma 13 feb11:00 · 14:20 · 16:40 · 19:00 · 21:20
di 14 feb11:00 · 14:05 · 16:20 · 18:40
top Faithfully Yours (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb12:50 · 17:40
vr 10 feb18:45
top Fien & Teun gaan kamperen (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb11:00 · 13:50
do 9 feb11:00
vr 10 feb11:00
za 11 feb10:00 · 12:45
zo 12 feb10:00 · 13:10
ma 13 feb11:00
di 14 feb11:00
top Fijn weekend (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb11:50
top Het Feest van Tante Rita (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb14:15
top Hotel Sinestra (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb15:40
vr 10 feb15:30
za 11 feb10:05 · 15:30
zo 12 feb10:00 · 14:15
di 14 feb11:00
top Klem (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb11:45 · 16:40 · 20:40
do 9 feb11:20 · 14:10 · 16:45 · 19:20
vr 10 feb12:50 · 15:00 · 17:30 · 20:10
za 11 feb10:45 · 15:00 · 17:30 · 20:10
zo 12 feb10:45 · 14:10 · 16:45 · 19:20
ma 13 feb11:20 · 14:10 · 16:45 · 19:20
di 14 feb11:00 · 14:10 · 16:45 · 19:20
top Knock at the Cabin (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb11:00 · 16:20 · 21:50
do 9 feb11:45 · 15:00 · 17:00 · 22:00
vr 10 feb11:00 · 16:10 · 19:00 · 22:50
za 11 feb10:25 · 16:00 · 19:00 · 22:50
zo 12 feb10:30 · 17:00 · 22:00
ma 13 feb11:45 · 15:00 · 17:00 · 22:00
di 14 feb11:45 · 13:40 · 18:10 · 22:00
top LeoLeo: Het Alpacafeest! (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb11:00
za 11 feb10:10
top M3GAN (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb12:00 · 17:20 · 21:40
do 9 feb12:00 · 16:25 · 18:40 · 22:00
vr 10 feb11:00 · 17:45 · 21:50
za 11 feb17:45 · 21:50
zo 12 feb17:50 · 22:00
ma 13 feb12:00 · 16:25 · 18:40 · 22:00
di 14 feb18:35
top Magic Mike's Last Dance (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb20:00 · 20:30 · 20:45
do 9 feb12:00 · 14:45 · 17:30 · 20:20 · 21:45
vr 10 feb11:20 · 14:00 · 16:50 · 18:10 · 20:00 · 22:45
za 11 feb10:30 · 13:10 · 16:50 · 18:10 · 20:00 · 22:45
zo 12 feb11:00 · 13:45 · 17:15 · 20:00 · 21:45
ma 13 feb12:00 · 14:45 · 17:30 · 20:20 · 21:45
di 14 feb11:20 · 13:05 · 15:50 · 18:00 · 20:40 · 21:50
top Oeps! Kids overboord (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb14:30
vr 10 feb14:30
za 11 feb10:00 · 14:30
zo 12 feb15:00
top Operation Fortune: Ruse de guerre (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb12:35 · 21:20
do 9 feb12:10 · 13:50 · 17:20 · 21:10
vr 10 feb13:30 · 15:20 · 19:15 · 22:20
za 11 feb13:00 · 19:15 · 22:20
zo 12 feb10:30 · 13:50 · 17:10 · 20:20
ma 13 feb12:10 · 13:50 · 17:20 · 21:10
di 14 feb16:10 · 18:55 · 21:30
top Plane (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb11:10 · 13:50 · 16:50 · 18:45 · 20:50
do 9 feb11:10 · 14:30 · 17:50 · 19:30 · 22:05
vr 10 feb12:00 · 13:20 · 19:30 · 21:25 · 23:00
za 11 feb11:25 · 14:05 · 19:30 · 21:25 · 23:00
zo 12 feb10:20 · 17:40 · 19:30 · 22:05
ma 13 feb14:30 · 17:50 · 19:30 · 21:50
di 14 feb11:10 · 12:45 · 15:20 · 17:30 · 21:10
top Puss in Boots: The Last Wish (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb12:15 · 18:20
do 9 feb12:50 · 16:30 · 21:30
vr 10 feb12:00 · 17:10 · 22:05
za 11 feb12:00 · 17:10 · 22:05
zo 12 feb12:40 · 16:30
ma 13 feb12:50 · 16:30
di 14 feb12:30
top Puss in Boots: The Last Wish 3D (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb14:45 · 16:30 · 19:10
do 9 feb19:00
vr 10 feb14:35 · 19:45
za 11 feb14:35 · 19:45
zo 12 feb10:10 · 15:10 · 19:00 · 21:30
ma 13 feb19:00 · 21:30
di 14 feb16:00 · 19:00
top The Menu (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb11:20 · 18:00
do 9 feb11:40 · 13:15 · 19:15
vr 10 feb11:00 · 21:10
za 11 feb21:40
zo 12 feb13:15 · 19:15
ma 13 feb11:45 · 13:15 · 19:15
di 14 feb13:30 · 21:40
top Titanic 3D (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb12:45 · 16:10 · 19:30
do 9 feb11:50 · 16:00 · 18:00 · 20:15
vr 10 feb14:40 · 15:50 · 20:50
za 11 feb10:30 · 14:40 · 15:50 · 20:50
zo 12 feb09:50 · 13:00 · 16:00 · 18:00 · 20:15
ma 13 feb11:50 · 16:00 · 17:40 · 20:15
di 14 feb11:20 · 12:00 · 14:00 · 16:25 · 18:45 · 19:45 · 20:30
top Wil de Krokodil (Pathé de Munt, Amsterdam)
wo 8 feb13:20 · 15:10
vr 10 feb11:30 · 14:00 · 16:30
za 11 feb11:30 · 14:00 · 16:30
zo 12 feb10:50 · 13:20
di 14 feb11:30


A Man Called Otto poster, © 2022 Universal Pictures International top A Man Called Otto (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
do 9 feb10:00 · 15:10 · 19:00
vr 10 feb14:15 · 19:10
za 11 feb14:00 · 19:15
zo 12 feb09:55 · 16:30 · 19:05
ma 13 feb09:55 · 15:10 · 19:00
di 14 feb11:00 · 15:30 · 20:30
top Asterix & Obelix in het Middenrijk (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
za 11 feb12:20
zo 12 feb13:25
top Audiotour Tuschinski (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb09:45
do 9 feb09:45
vr 10 feb09:45
ma 13 feb09:45
di 14 feb09:45
top Avatar: The Way of Water (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb09:50
do 9 feb11:20 · 15:30 · 20:30
vr 10 feb15:30 · 20:20
za 11 feb15:40 · 20:00
zo 12 feb12:30 · 19:35
ma 13 feb15:30 · 20:30
di 14 feb20:00
top Avatar: The Way Of Water 3D (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb15:45
di 14 feb15:50
top Babylon (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb13:40 · 20:30
do 9 feb14:45 · 20:00
vr 10 feb11:20 · 20:00
za 11 feb17:10
zo 12 feb14:55
ma 13 feb14:40 · 20:00
di 14 feb20:40
top Casa Coco (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
do 9 feb13:30
di 14 feb13:30
top De Acht Bergen (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb17:25
vr 10 feb13:20
di 14 feb09:45
top Klem (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb13:45 · 17:50 · 20:45
do 9 feb09:55 · 18:00 · 21:45
vr 10 feb11:30 · 16:40 · 19:00
za 11 feb14:40 · 21:20
zo 12 feb15:30 · 21:35
ma 13 feb09:50 · 18:00 · 21:45
di 14 feb14:00 · 18:20
top Knor (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb13:00
za 11 feb11:50
top Living (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb10:45
do 9 feb09:50
ma 13 feb10:00
top Magic Mike's Last Dance (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
do 9 feb13:40 · 19:25
vr 10 feb16:10 · 21:15
za 11 feb11:30 · 16:20 · 21:00
zo 12 feb13:20 · 18:05 · 22:00
ma 13 feb13:40 · 19:20
di 14 feb12:00 · 17:00 · 19:30
Nostalgia poster, © 2022 Paradiso top Nostalgia (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
do 9 feb10:50 · 16:00 · 18:10
vr 10 feb16:25 · 18:00
za 11 feb15:30 · 18:40
zo 12 feb12:50 · 19:20
ma 13 feb10:50 · 16:15 · 18:10
di 14 feb12:30 · 17:50
top Operation Fortune: Ruse de guerre (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb11:00 · 21:45
do 9 feb12:25 · 21:55
vr 10 feb22:00
za 11 feb16:45 · 22:00
zo 12 feb21:50
ma 13 feb12:30 · 21:55
di 14 feb13:00 · 22:00
top Puss in Boots: The Last Wish (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb13:15
do 9 feb12:15
vr 10 feb13:40
za 11 feb12:50
zo 12 feb10:50
ma 13 feb12:20
di 14 feb10:00
top The Banshees of Inisherin (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb13:30 · 16:20 · 19:15
do 9 feb12:40 · 18:40
vr 10 feb14:00 · 18:40
za 11 feb13:45 · 19:00
zo 12 feb09:55 · 20:55
ma 13 feb12:40 · 18:45
di 14 feb14:30 · 18:10
top The Fabelmans (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb10:30 · 14:15 · 19:00
do 9 feb10:30 · 16:15 · 20:50
vr 10 feb10:10 · 14:50 · 20:40
za 11 feb12:00 · 15:20 · 20:45
zo 12 feb10:40 · 15:55 · 20:35
ma 13 feb11:45 · 16:10 · 20:45
di 14 feb15:00 · 20:50
top The Menu (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb15:00
za 11 feb18:15
top The Met: Fedora (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
zo 12 feb11:05
The Whale poster, © 2022 Cinéart top The Whale (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb11:30
ma 13 feb13:30
top Titanic 3D (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb19:45
vr 10 feb11:00
zo 12 feb14:05
di 14 feb19:45
top Triangle of Sadness (Pathé Tuschinski, Amsterdam)
wo 8 feb10:00 · 16:10 · 20:00
do 9 feb15:00 · 21:15
vr 10 feb10:40 · 17:10 · 21:30
za 11 feb12:30 · 21:35
zo 12 feb15:45 · 17:55
ma 13 feb10:35 · 15:00 · 21:20
di 14 feb16:40


Bioscoop: Rialto De Pijp

top All the Beauty and the Bloodshed (Rialto De Pijp, Amsterdam)
wo 8 feb14:00 · 18:30
do 9 feb17:00 · 21:15
vr 10 feb17:00
za 11 feb17:00
zo 12 feb17:00 · 21:15
ma 13 feb17:00
di 14 feb17:00
top Blind Chance (Rialto De Pijp, Amsterdam)
ma 13 feb12:00
di 14 feb21:30
top Broker (Rialto De Pijp, Amsterdam)
wo 8 feb13:00 · 21:00
do 9 feb16:15
vr 10 feb21:00
za 11 feb16:15
zo 12 feb21:00
di 14 feb21:00
top Close (Rialto De Pijp, Amsterdam)
do 9 feb12:00
za 11 feb12:00
top De Acht Bergen (Rialto De Pijp, Amsterdam)
wo 8 feb15:30
do 9 feb21:00
vr 10 feb16:00
za 11 feb21:00
zo 12 feb16:00
ma 13 feb16:00
di 14 feb16:00
Falcon Lake poster, © 2022 Cherry Pickers top Falcon Lake (Rialto De Pijp, Amsterdam)
do 9 feb21:30
vr 10 feb21:30
za 11 feb21:30
zo 12 feb15:00
di 14 feb15:00
Falcon Lake poster, © 2022 Cherry Pickers top Falcon Lake (EN subtitles) (Rialto De Pijp, Amsterdam)
ma 13 feb21:30
top Le otto montagne (EN subtitles) (Rialto De Pijp, Amsterdam)
ma 13 feb21:00
No Bears poster, © 2022 September top No Bears (Rialto De Pijp, Amsterdam)
do 9 feb14:00 · 18:45
vr 10 feb13:45 · 18:45
za 11 feb14:00 · 18:45
zo 12 feb13:45 · 18:45
ma 13 feb13:45
di 14 feb13:45 · 18:45
No Bears poster, © 2022 September top No Bears (EN subtitles) (Rialto De Pijp, Amsterdam)
ma 13 feb18:45
top Return to Dust (Rialto De Pijp, Amsterdam)
wo 8 feb18:45
do 9 feb12:15
zo 12 feb12:15
ma 13 feb12:15 · 21:15
top Rodeo (Rialto De Pijp, Amsterdam)
wo 8 feb16:30
top Snow and the Bear (Rialto De Pijp, Amsterdam)
wo 8 feb21:30
do 9 feb19:30
vr 10 feb13:00
za 11 feb13:00
zo 12 feb19:30
di 14 feb13:00
top Snow and the Bear (EN subtitles) (Rialto De Pijp, Amsterdam)
ma 13 feb19:30
top The Banshees of Inisherin (Rialto De Pijp, Amsterdam)
wo 8 feb12:15 · 14:30 · 16:45 · 19:00
do 9 feb13:15 · 19:00
vr 10 feb14:30 · 16:45 · 19:00
za 11 feb13:15 · 19:00
zo 12 feb13:15 · 19:00
ma 13 feb14:30 · 16:45
di 14 feb13:15 · 19:00
top The Banshees of Inisherin (EN subtitles) (Rialto De Pijp, Amsterdam)
ma 13 feb19:00
top Triangle of Sadness (Rialto De Pijp, Amsterdam)
wo 8 feb21:15
do 9 feb15:45
vr 10 feb21:15
za 11 feb15:45 · 21:15
zo 12 feb15:45
di 14 feb15:45 · 21:15
top Trois Couleurs: Blanc (Rialto De Pijp, Amsterdam)
vr 10 feb12:00 · 19:30
ma 13 feb15:00
di 14 feb12:00
top Trois couleurs: Bleu (Rialto De Pijp, Amsterdam)
za 11 feb15:00
zo 12 feb21:30


Bioscoop: Studio/K

A Girl Walks Home Alone at Night poster, © 2014 September top A Girl Walks Home Alone at Night (Studio/K, Amsterdam)
za 11 feb16:20
top Aftersun (Studio/K, Amsterdam)
zo 12 feb21:00
di 14 feb19:25
top All the Beauty and the Bloodshed (Studio/K, Amsterdam)
wo 8 feb12:35 · 19:00
do 9 feb11:35 · 18:20
vr 10 feb11:35 · 18:20
za 11 feb11:30 · 18:20
zo 12 feb17:50
ma 13 feb11:30 · 18:20
di 14 feb11:35 · 18:20
top Babylon (Studio/K, Amsterdam)
wo 8 feb14:55 · 20:50
do 9 feb14:45 · 20:50
vr 10 feb14:45 · 20:50
za 11 feb14:45 · 20:50
zo 12 feb14:45 · 20:45
ma 13 feb14:45 · 20:50
di 14 feb14:45 · 20:50
top De Acht Bergen (Studio/K, Amsterdam)
zo 12 feb16:05
top Knor (Studio/K, Amsterdam)
wo 8 feb15:05
za 11 feb12:05
zo 12 feb11:30
top Le otto montagne (EN subtitles) (Studio/K, Amsterdam)
wo 8 feb12:55
vr 10 feb11:50
di 14 feb11:50
top Love & Anarchy (1973) (Studio/K, Amsterdam)
wo 8 feb21:30
Nostalgia poster, © 2022 Paradiso top Nostalgia (Studio/K, Amsterdam)
do 9 feb14:05 · 18:50
vr 10 feb14:05
za 11 feb13:40 · 18:55
zo 12 feb13:05 · 18:20
ma 13 feb14:05
di 14 feb14:05 · 18:50
Nostalgia poster, © 2022 Paradiso top Nostalgia (EN subtitles) (Studio/K, Amsterdam)
vr 10 feb18:50
ma 13 feb18:50
top The Banshees of Inisherin (Studio/K, Amsterdam)
wo 8 feb16:40 · 18:30 · 21:45
do 9 feb13:50 · 16:30 · 19:10 · 21:30
vr 10 feb13:50 · 16:30 · 19:10 · 21:30
za 11 feb14:00 · 19:10 · 21:30
zo 12 feb11:35 · 15:30 · 19:00
ma 13 feb13:50 · 16:30 · 19:10 · 21:30
di 14 feb14:05 · 16:30 · 21:30
top The Fabelmans (Studio/K, Amsterdam)
wo 8 feb11:55 · 18:45
do 9 feb16:10 · 21:15
vr 10 feb16:10 · 21:15
za 11 feb16:05 · 21:20
zo 12 feb11:45 · 21:20
ma 13 feb16:10 · 21:15
di 14 feb16:25 · 21:15
top The Menu (Studio/K, Amsterdam)
vr 10 feb11:40
zo 12 feb13:55
ma 13 feb11:40
di 14 feb11:55
top Triangle of Sadness (Studio/K, Amsterdam)
wo 8 feb15:50
do 9 feb11:50
za 11 feb11:50
ma 13 feb11:50